...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Po telefonu si zvládne každý domluvit schůzku

Po telefonu si zvládne každý domluvit schůzku

Celodenní workshop pro obchodníky, kteří chtějí více zákazníků. Techniky k rychlému domluvení schůzek po telefonu, které fungují, zvládne je aplikovat každý a na workshopu si je vyzkoušíte. Pro maximalizaci výsledku získáte i strukturu hovoru na míru, kterou budete umět aplikovat v každé situaci.

5 900 Kč

Bez DPH

Online

Formát workshopu

8 hodin

Sdílení zkušeností z praxe

Lektor:
Termíny:
Další termín připravujeme

Celodenní workshop pro obchodníky, kteří chtějí více zákazníků. Techniky k rychlému domluvení schůzek po telefonu, které fungují, zvládne je aplikovat každý a na workshopu si je vyzkoušíte. Pro maximalizaci výsledku získáte i strukturu hovoru na míru, kterou budete umět aplikovat v každé situaci.

5 900 Kč

Bez DPH

Online

Formát workshopu

8 hodin

Sdílení zkušeností z praxe

Lektor:
Termíny:
Další termín připravujeme

Workshop: Po telefonu si zvládne každý domluvit schůzku

Workshop: Po telefonu si zvládne každý domluvit schůzku

5 900 Kč (bez DPH)

Proč dorazit na náš workshop

Workshop uvítá každý, kdo chce domluvit více schůzek, tedy mít i více uzavřených obchodů. Dozvíte se, jak váš současný způsob volání působí na zákazníky a ukážeme vám, jaké techniky používat a jak. Workshop je postaven na praxi, a proto si vše i vyzkoušíte. Na konkrétních hovorech vám ukážeme, co aktuálně funguje a čemu byste se měli naopak vyhnout. Klidně si můžete připravit svých pár kontaktů, na které byste rádi zavolali a získali od Lady zpětnou vazbu. Po workshopu budete odcházet s vaším (možná novým) spojencem, a to bude telefon, struktura hovoru, kterou budete umět přizpůsobit situaci a nové reakce na časté námitky.

Co se na workshopu naučíte?

Překonáte obavy z telefonování a odmítnutí

Odnesete si návod, jak se zbavit strachu z telefonování a jak zapojit volání zákazníkům do každodenní praxe. Volání pro vás bude snadnější a schůzky se vám budou domlouvat s menší námahou.

Najdete svůj styl

Dozvíte se, jaký styl telefonování momentálně používáte a spolu se zpětnou vazbou si odnesete konkrétní návod a techniky, které k vám budou sedět a posunou vaše hovory směrem k domluvení schůzky.

Postavit strukturu hovoru a reagovat na nejčastější námitky

Získáte strukturu pro vaše hovory, kterou budete umět přizpůsobit situaci a naučit ji i váš tým. Podíváme se i na nejčastější námitky a jejich ideální reakce. Vaše hovory budou přirozenější, půjdete přímo k věci a poznáte, kdy je čas si říci o obchod.

Dlouhodobě zvyšovat úspěšnost

Naučíte se měřit a zvyšovat úspěšnost hovorů. Budete umět efektivně pracovat s kontakty, prodlužovat jejich životnost a recyklovat je. Společně identifikujeme všechny “díry”, kudy mohou kontakty utíkat.

Z workshopu ihned do praxe

Díky praktickým ukázkám si vše na workshopu vyzkoušíte, dostanete od specialisty i ostatních účastníků zpětnou vazbu a druhý den s tím můžete rovnou do praxe!

Pro koho je workshop určený?

Pro obchodníky

Získejte návody na procesy, obchodní strategie a na vyšší výsledky a zisky.

Pro ředitele a majitele firem

Zrevidujte svou obchodní strategii, zefektivněte procesy a přineste do firmy řád a výsledky.

Pro manažery a vedoucí

Zaveďte dlouhodobou strategii a přiveďte svůj tým k vyšším výsledkům.

Pro manažery a vedoucí call center

Díky vlastnímu call centru máme mnoho zkušeností, o které se s vámi podělíme a přinesou výsledky.

Pro account manažery a operátory

Zjednodušte si svou práci a buďte efektivnější při plnění cílů.

Harmonogram workshopu

9:00 - 9:30

Úvod a seznámení se

Všichni se navzájem seznámíme i se specifiky vašich byznysů a definujeme si hlavní témata, na která se vrhneme

9:30 - 11:00

První blok

Podíváme se na nejčastější zlozvyky při obchodním telefonování. Na simulovaných nebo reálných hovorech hned na začátku zjistíme, jaký vzorec v hovorech používáte a dostanete zpětnou vazbu od Jakuba i od ostatních účastníků. To bude základem pro další práci během dne a budeme podle toho směrovat celý workshop.

11:00 - 11:15

Pauza na občerstvení

11:15 - 12:45

Druhý blok

Zaměříme se na principy hovoru, které lze použít na jakýkoliv obchodní hovor. Uvidíte, proč není dobré se doslovně držet call scriptu a proč je lepší se spíše naučit princip, do kterého můžete dosadit vlastní slova. Principy, které se ukázali jako funkční, použijeme jako základ pro váš hovor. Část práce zůstane na vás, abyste si script přizpůsobili vašemu byznysu, vašim zákazníkům a vám samotným. A to vše přímo na workshopu, abyste odešli a mohli rovnou do akce.

12:45 - 13:15

Oběd

13:15 - 14:45

Třetí blok

Nejvíce hovorů končí ve fázi, kdy se hovor začne přehřívat, zákazník odmítá, zmate nás nebo nevíme, co říct. Naučíte se, jak vydržet v této části hovoru, kde se "prolamují ledy". Podíváme se na to, jak se kolem takových hovorů cítíte a jak komfortně se v nich (ne)dokážete pohybovat. Zjistíte, co přesně u vás způsobuje, že už nechcete v hovoru pokračovat.

14:45 - 15:00

Pauza na odpolední kávu

15:00 - 17:00

Čtvrtý blok

Upevníte si osvojené novinky na simulovaných nebo reálných hovorech. Dostanete porovnání zpětné vazby vstupní a závěrečné. Svižné měnění situací s cílem maximalizovat zautomatizování nově naučených věcí. Tohle je ta část, kde bude prostor na Vaše dotazy ohledně zvládání náročných zákazníků, efektivitě, CRM.

Dostanete navíc

Strukturu hovoru

Budete ji umět přizpůsobit každé situaci

Reakce na námitky

Zamáváte s nejčastějšími námitkami

Zpětnou vazbu

Zjistíte, jak působí vaše hovory na druhé

Termíny workshopu

Další termín připravujeme

Ukázka z workshopu

Workshopem vás provede

Specialista na zákaznickou péči a prodej po telefonu

Účastníci, které workshop posunul na novou úroveň

Play Video
jan-skryja

Jan Skryja

Zakladatel
Cesta úspěšných
Juraj-feranec

Juraj Feranec

Managing Director
FEX.sk

Veľká spokojnosť, Jakub Zamazal viedol diskusiu profesionálne, veľmi poučne a hlavne sa zameriaval na to, aby sme si z workshopu odniesli čo potrebujeme.

Zobrazit celou referenci
Dominik-cienciala

Dominik Cienciala

Managing Director
Sans Souci UK

S Jakubem to byla velmi přínosná spolupráce. Opravdu se mi věnoval na 100 % a byl vždycky připravený na hovor. Určitě mi předal několik zajímavých nápadů a cest, jak řešit dané námitky a pomohl mi dokončit strukturu e-mailů a telefonátů.

Zobrazit celou referenci
Tomáš Kudrna

Tomáš Kudrna

Vedoucí týmu
Poptávej.cz

Za mě skvělá pomoc, při sestavování callscriptu a reakce na námitky. Děkuji moc Kubovi za pomoc a věříme, že moje výsledky, půjdou nahoru.

Zobrazit celou referenci

Časté dotazy a odpovědi

Co si připravit na workshop?

Dobrou náladu a otázky, které byste rádi probrali. Případně i konkrétní kontakty, na které chcete zavolat a získat na hovor zpětnou vazbu.

Co když jsem introvert, je workshop i pro mě?

Na našich workshopech může být maximálně 10 lidí. Hned na začátku se všichni seznámíme a řekneme si, co nás čeká. Na workshopech panuje vždy velmi přátelská a uvolněná atmosféra, takže věříme, že i vy se budete cítit komfortně. Každopádně těžko dělat závěry dopředu, musíte to zkusit.

Kolik zákazníků musím mít, aby se mi workshop vyplatil?

Nezáleží na nynějším počtu, ale jestli chcete získat více zákazníků, anebo umět vaše stávající vytěžovat.

Pokud bychom chtěli přijít více jak 3 z jedné firmy, jak to máme udělat?

Abychom zajistili kvalitu workshopu pro všechny účastníky, nedoporučujeme, aby z jedné firmy přišli více jak 3 lidé. V případě zájmu více lidí z jedné firmy, doporučujeme využít možnost workshopu na míru, který bude maximálně odpovídat vašim potřebám a cílům. Pokud byste i tak trvali na tomto workshopu, rozdělte se prosím do více termínů.

Na jaké platformě bude probíhat workshop, pokud bude online? Budou potřeba nějaké další programy?

Workshop poběží přes Zoom, proto si prosím stáhněte před workshopem tento program. Dále je potřeba mít účet na Googlu pro sdílení pracovních listů, a to je vše.

Nemohu se dostavit na zakoupený workshop, co teď?

Pokud zrušíte účast ve lhůtě 8 až 14 dnů (včetně) před datem akce, činí stornopoplatek 50 % z ceny. V případě zrušení účasti ve lhůtě méně než 7 dnů před datem nebo se nedostavíte na akci, činí stornopoplatek 100 % ceny.

Líbí se vám workshop?

Usnadněte šéfovi výběr vhodného workshopu pro vás. Pošlete mu tento workshop rovnou do e-mailu. Rád Vás určitě ve vzdělávání podpoří.

Vaše zpráva:
"Ahoj, narazil(a) jsem na workshop, který by mě posunul v mých dovednostech zase o kus dál. Rád(a) bych na sobě pracoval a budu rád(a), pokud mě v tom podpoříš. Mrkni na to: Odkaz na workshop.

Díky. Ahoj
"

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Chcete více?

Mrkněte na další workshopy

Podívejte se na celou nabídku workshopu a školení. Nebo vyberte individualní řešení.

Konzultace

Konzultujte konkrétní situace se specialistou.

Workshop na míru

Workshopy pro celé týmy, které přizpůsobíme vašemu byznysu a potřebám.

Dlouhodobá spolupráce

Úzká spolupráce, která maximalizuje výsledky.

Na našich workshopech se naučí prodávat opravdu každý

Obchodní techniky a principy, které firmy a jednotlivci nejvíce oceňují a přináší výsledky. Podíváme se na vaše témata a řešení si ukážeme na vašem byznysu, abyste to mohli ihned aplikovat v praxi.

Nejbližší termíny:

Praha -
14.6.2023 |
09:00–
17:00 |
Kapacita: 10 lidí
Praha -
26.7.2023 |
09:00–
17:00 |
Kapacita: 10 lidí
Praha -
7.9.2023 |
09:00–
17:00 |
Kapacita: 10 lidí

5 900 Kč

bez DPH

Veďte samostatný tým, který bude následovat společnou vizi, a buďte uznávaným leaderem. Zaměříme se na strategii a zefektivnění procesů, naučíte se pracovat s různými typy chování členů, s kompetencemi a motivací.

Nejbližší termíny:

Praha -
31.8.2023 |
09:00–
17:00 |
Kapacita: 10 lidí

7 900 Kč

bez DPH

Chcete se zbavit slabin nebo se vypořádat s nějakým problémem ve vašem týmu? Každá společnost je jiná a proto pro vás připravíme workshop na míru vašim požadavkům, oboru a dalším důležitým parametrům.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Poptat termín workshopu "Po telefonu si zvládne každý domluvit schůzku"

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Ještě než odejdete...

Připojte se k dalším 6648 majitelům firem, manažerům a obchodníkům, kteří odebírají naše novinky a tipy pro obchod a podnikání a získejte ebook cena versus hodnota.