...
⭐ NOVINKA

Máte dotaz? Chcete poradit?

Jsme online

Po–Pá: 8.00–18.00
Reference

Reference

Pomohli jsme k vyšším obchodním výsledkům více než 24 000 obchodníkům, manažerům, operátorům, account manažerům, ředitelům a majitelům firem a spolupracovali s více jak 200 firmami. Jsme moc rádi, že někteří z nich si našli chvilku a napsali nám pár pěkných slov a co jim to přineslo.

Proškolili jsme přes 24 000 obchodníků, manažerů, operátorů, account manažerů, ředitelů a majitelů firem. Spolupracovali s více jak 200 firmami a vytvořili stovky manuálů a jsme moc rádi, že někteří z nich si našli chvilku a napsali nám pár pěkných slov a co jim to přineslo.

Play Video
pavel hladký

Pavel Hladký

Obchodní a technický ředitel
Iframix
Play Video
jan vlčko

Johnny Wolf

Majitel
Film Legends Museum
Play Video
Patrik Kovář

Patrik Kovář

Obchodně technický zástupce
Safe Logic
Play Video
michal schulz

Michal Schulz

Consultant in Business Transformation
Etnetera Sense
daniel radulovic

Daniel Radulović

CEO
Memodo

Dvoudenní workshop s Filipem Soukupem na B2B akvizici náš obchodní tým nevyčíslitelně obohatil. Naučili jsme se mnoho nových a opravdu velmi přínosných postupů a praktik, které jsme druhý školící den aktivně zkoušeli v praxi. Filip je profesionál svého oboru a dokáže své znalosti a obchodní drive z praxe pohotově předat. Velmi doporučuji každému, kdo se chce v obchodě katapultovat o několik levelů, i když se jedná o pokročilého/pokročilou.

Zobrazit celou referenci
Jakub Gala

Jakub Gala

Obchodní zástupce
GHV Trading

Z počátku jsem byl trošku skeptický, říkal jsem si, že obchody fungují a jestli nebudeme vymýšlet kolo, když už jej někdo vymyslel před námi. Už v aktuální začáteční fázi spolupráce vidím výsledky, nejen z přístupu k zákazníkům, kdy tím, že ukážeme, že víme, co děláme a že to máme celé v rukou, zvýšíme naši důvěryhodnost v jejich očích. Určitě vnímám jako přínos oživení metod FAB a SPIN, detailnější rozklíčování používání strategických otázek a připomínka nezapomínání na CTA. Oceňuju pěkně vysvětlený a ukázaný způsoby PROČ a JAK si říct o reference a jak je využívat v náš prospěch. Některý věci nejdou přes pusu, ale to se vypiluje. 🙂

Zobrazit celou referenci
pavel hladký

Pavel Hladký

Obchodní manažer
Iframix

S Honzou spolupracujeme dlouho, možná 7 nebo 8 let a naše spolupráce začala v době, kdy Každý Prodává byla ještě „na houbách“. Začátky byly klasické. Vzdělávání obchodníků v základních dovednostech a protože se nám líbil způsob školení a ono to navíc fungovalo i v praxi, tak jsme nějak automaticky spolupráci rozšiřovali. Od základního vzdělávání obchodníků, k projektům při zavádění nových produktů na trh až k dlouhodobé, úzké spolupráci nejen s obchodním týmem ale i s vedením společnosti. Snaha přiblížit se „specifikám“ našeho byznysu, nové „pohledy na věc“, přístupy k vzdělávání nás všech (obchod, vedení obchodního týmu) a návrhy řešení, která dnes běžně používáme při našich prodejních aktivitách. Prostě spolupráce, která začala před lety, pokračuje a rozhodně nekončí. Dobrá práce Honzo!!!

Zobrazit celou referenci
milan-michalik

Milan Michalík

Relationship Manager Affluent
UniCredit Bank

Absolvoval jsem workshop Každý může ovládat umění prodeje pod vedením Petra. Musím ocenit jeho přípravu, profesionalitu k danému tématu a přístup k účastníkům workshopu. Odnesl jsem si spoustu praktických tipů do svého businessu a motivaci, jak svou práci zase posunout o stupeň výš, proto vřele doporučuji, jak workshop, tak spolupráci s Petrem.

Zobrazit celou referenci
katerina denysjukova

Kateřina Denysjuková

IT Recruiter
Siteq.

Školení na téma „každý může ovládat umění prodeje“ mi přineslo několik strategií, vzorců a postupů, které se dají poměrně univerzálně aplikovat na libovolný prodej produktů či služeb. Mnohé z nich jsme již zařadila do svých postupů a aktivně je využívám, proto hodnotím školení takto pozitivně. Do budoucna bych klidně uvítala i nějaké specifičtější workshopy, zaměřené na konkrétnější prodejní obory. 🙂

Zobrazit celou referenci
ales-lunak

Aleš Luňák

HR Recruiter
Benu

Minulý týden jsme s kolegy absolvovali druhou část školení pro recruitery z dílny Každý Prodává. Do Mikulova za námi přijel Petr Bernadič a vzhledem k tomu, ze večer před školením jsme poctivě degustovali, panovali jisté obavy, jak to zvládneme :))
Naštěstí je Petr profík, poradil si i s našim rozpačitým startem a my mohli při workshopu uvést teoretické znalosti z první teoretické části do praxe.
Workshop předčil naše očekávání, nejen Petr ale i my mezi sebou jsme se vzájemně obohatili o různé přístupy a postupy, jak vyjednávat nebo řešit konflikty.

Zobrazit celou referenci
jiri-kratochvil

Jiří Kratochvíl

Zakladatel
DIGITAAL

Uf, nebo spíš wow! Mám za sebou celodenní workshop obchodních dovedností pod taktovkou Petra Bernadiče. Mám popsaných asi 10 stránek tipů a zlepšení nejen pro lepší obchod, ale také zákaznickou péči. Prošli jsme celý obchodní funnel včetně hodně praktických cvičení a ukázek, ze kterých pro DIGITAAL.CZ budu těžit ještě hodně dlouho.Takže díky a doporučuju.

Zobrazit celou referenci
michaela-knappeova

Michaela Knappeová

Customer Success Manager
Freelo

Workshop vedený Filipem Soukupem „Každý může ovládat umění prodeje“ ve mně zanechal skvělý dojem a předčil moje očekávání. Odvezla jsem si spoustu motivace a nových postřehů nejen do pracovního ale i do osobního života. Filip byl od začátku do konce energický, skvěle připravený a perfektně reagoval na naše požadavky a situace z praxe. Určitě doporučuji každému, kdo se chce pohnout z místa a být lepší ve své práci obchodníka. Děkuji moc a těším se někdy příště.

Zobrazit celou referenci
jakub-gala

Jakub Gala

Obchodní zástupce s marketingovou specializací
GHV Trading

S Edou jsme měli už 2 „sezení“ a musím říct, že na Hlava nejen příjmením ale i kapacitou vědomostí. Některé kroky a návrhy řešení pro automatizace, které by mě ani nenapadly (a kdyby jo tak bych to ze sebe rozhodně nevysypal na počkání), tak Eda zvládá naprosto s přehledem. Jdou vidět jeho zkušenosti z praxe a že ví, co dělá. Z pohledu VPC by po mě určitě Filda Soukup chtěl ať zmíním nějaké obavy atp. které mi Eda vyvrátil (tímto zdravím Filipa), nicméně již nějakou dobu sleduji Edu na LinkedInu a i z příspěvků a reakcí vím, že rozumí tomu, co ho očividně baví a baví ho to, čemu očividně rozumí. Při oznámení, že spolu s ním budeme mít meeting jsem žádné obavy neměl, protože jsem věděl, že budeme komunikovat s člověkem na svým místě, který nás posune vpřed a razantně usnadní práci. Díky za meeting, těším se na další společný progress. 🙂

Zobrazit celou referenci
stepan karoch

Štěpán Karoch

CSO
Shoptet

Na závěr úspěšného Q2 jsme si v rámci Shoptet Sales academy exkluzivně pozvali legendu sales mentoringu v ČR Honzu Laibla a navázali na náš první workshop, který pro nás Honza dělal před čtyřmi lety ještě za časů, kdy měl Shoptet 40 lidí a seděli jsme v rodinných kanclících na Francouzské.

Prošli jsme toho opravdu hodně, od běžné argumentace až po témata jako mentální hygiena a motivace obchodníka.

Honzo díky, náš obchodní arzenál je ready na Q3!

Zobrazit celou referenci
petra-dubovska

Petr Dubovská

Manažer call centra
Conectart

Setkání s Aničkou jsou vždy extrémně přínosné a inspirativní. Neměnila bych vůbec nic. Anička se umí perfektně na člověka napojit a řešit přesně to, co ho pálí. Za mě TOP! 🙂

Zobrazit celou referenci
icon-man

Patrik Kondlla

Sales manager
Extéria

Bolo to moje prvé školenie od spoločnosti Každý prodává a určite nie posledné. Prešiel som už veľa školeniami od iných firiem ale doteraz som nedostal toľko reálne využiteľných konkrétnych komunikačných príkladov ako u Vašej spoločnosti. Školiteľ Filip Soukup je profesionál v obore či už prejavom, schopnosťou zaujať ľudí pri školení, udržať si pozornosť, zapojiť ľudí, skúsenosťami alebo schopnosťou pohotovo reagovať a vytvoriť konverzáciu na konkrétny príklad firmy. Počas celého dňa školenia sme dostávali informácie, ktoré boli podložené aj konkrétnymi príkladmi a frázami, ktoré si viem hneď preniesť do zlepšení v predaji a komunikácii so zákazníkmi. Filip vytvoril úžasný predajný manuál, ktorý našu firmu posunie o veľký kus vpred. Techniky predaja, ktoré nám boli prezentované posunuli môj pohľad na predaj a vedenie komunikácie so zákazníkmi strategickou a riadenou formou. Som veľmi rád za toto školenie a určite ho odporúčam každému, kto chce zlepšiť svoje schopnosti predaja. Ešte raz ďakujem!

Zobrazit celou referenci

Případové studie

Firma BezPlýtvání s námi navázala dlouhodobou spolupráci z důvodu zvýšení zisku, úspěšnosti obchodníku a zrychlení adaptace nováčků. Jak se nám to povedlo?
Firma Extéria s námi navázala dlouhodobou spolupráci hlavně z důvodu rozšíření obchodního týmu a nastavení strategie náboru. Jak jsme toho dosáhli?
Díky dlouhodobé spolupráci s firmou Iframix jsme jim zvýšili hodnotu obchodů a zvýšili dovednost obchodního týmu. Jak se nám to povedlo?
Zavedení nového produktu na trh není jednoduché. Firma Quitec s aplikací Lamael o tom ví své. Jak se nám povedlo ztrojnásobit počet platících zákazníků?

Každý může růst a s ním i jeho výsledky. Vyberte si, jak toho dosáhnete

Funkční tipy a návody od specialistů z oboru napasované přímo na váš konkrétní byznys. Proto je můžete aplikovat okamžitě.

Společně si definujeme cíle a strategii, která nám ukáže směr. Pomocí dílčích kroků je budeme plnit a v průběhu času vyhodnocovat.

Řešíme vaše konkrétní téma, na kterém se předem domluvíme a maximálně se na něj připravíme.

Online akce, které řeší aktuální témata se zajímavými hosty. Podívejte se i na předešlé.

Know how, které můžete čerpat postupně a kdykoliv se k němu vracet.

Tipy a návody pro obchod, vedení lidí a byznys.

Know how, které můžete čerpat postupně a kdykoliv se k němu vracet.

Tipy a návody pro obchod, vedení lidí a byznys.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Ještě než odejdete...

Připojte se k dalším 6648 majitelům firem, manažerům a obchodníkům, kteří odebírají naše novinky a tipy pro obchod a podnikání a získejte ebook cena versus hodnota.