...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Jsme online

Po–Pá: 8.00–19.00
Reference

Reference

Pomohli jsme k vyšším obchodním výsledkům více než 24 000 obchodníkům, manažerům, operátorům, account manažerům, ředitelům a majitelům firem a spolupracovali s více jak 200 firmami. Jsme moc rádi, že někteří z nich si našli chvilku a napsali nám pár pěkných slov a co jim to přineslo.

Proškolili jsme přes 24 000 obchodníků, manažerů, operátorů, account manažerů, ředitelů a majitelů firem. Spolupracovali s více jak 200 firmami a vytvořili stovky manuálů a jsme moc rádi, že někteří z nich si našli chvilku a napsali nám pár pěkných slov a co jim to přineslo.

Play Video
jan vlčko

Johnny Wolf

Majitel
Film Legends Museum
Play Video
Patrik Kovář

Patrik Kovář

Obchodně technický zástupce
Safe Logic
Play Video
michal schulz

Michal Schulz

Consultant in Business Transformation
Etnetera Sense
Play Video
David-Duc

David Duc

Zakladatel
Tiktokuj.cz
Daniela Jurašíková

Daniela Jurašíková

Manažerka
Asistentka CZ

Při naší práci virtuálních asistentek je velmi důležité působit profesionálně ale zároveň ne strojově. Honza, Petr a další z týmu KP nám nejenom pomohli vytvořit call scripty, které působí přirozeně, ale díky důkladnému dotazování na obsah naší práce nás byli schopni připravit i na budoucí námitky, konflikty a sdělili nám, jak s nimi pracovat. Žádný z úkolů, které pro naše klienty řešíme, není stejný, ale díky školení a pomoci od kluků víme, jak je řešit efektivně a jak z nich vytvářet procesní manuály pro budoucí řešení podobných situací.

Zobrazit celou referenci
icon-man

Eva Hrdinová

Specialista pro nábor
BENU Česká republika

S kolegy jsem v březnu 2022 absolvovala workshop, který vedl Petr. Když jsem jela na workshop, tak jsem si cestou říkala, to zase budeme sedět zavření v kanclu a poslouchat nějakou nalejvárnu 😏 Byl to pravý opak 👍 Petr zjistil individuální potřeby každého z nás, kdo byl na workshopu. Zároveň jsme probrali u každého krizové situace, kdy skládáme zbraně a končíme pohovor či schůzku. Seznámil nás s metodou FAB, kterou uplatníte nejen ve Vaší práci, ale i při vyjednávání s Vašimi blízkými doma. Školení s Petrem mohu jenom doporučit 👌, rozhodně se nebude nudit a čas s ním extrémně rychle utíká.

Zobrazit celou referenci
anna-mikesova-korbarova

Anna Mikešová Korbářová

Regional sales manager
W-Technika group

Absolvovali jsme ve firmě Petrovo dvoudenní školení na míru našemu obchodnímu týmu a jeho potřebám. Musím konstatovat, že to bylo naprosto skvělé. Dva dny od rána do večera si udržel naši pozornost zajímavými principy, příklady, testy, otázkami. Bez problémů pružně odpovídal na naše zvídavé dotazy. Před školením jsem se bála, že pro náš technický obor bude školení moc obecné, že některé principy nebudou aplikovatelné (budou pro lidi, kteří prodávají spíš služby), ale nebylo to tak. Petr se velmi rychle zorientoval v našem oboru (termografie) a vše, co řekl, se dá u nás použít. Už začínáme s VPC a FABy, já osobně „nesmím hlavně zapomínat na B“. Petře, moc děkujeme, bylo to super.

Zobrazit celou referenci
David-Zbytovsky

David Zbytovský

Manažer
Dogfish

Máme v agentuře plno šikovných lidí, nadšenců do onlinu, ale neumíme to prodat. Tedy tlupa odborníků, ale ne obchodníků. Často se nám stává, že po neúspěšném výběrovém řízení prohlédneme za pár měsíců výsledek, který byl často dražší i násobně a nerozumíme, proč se pro nás klient nerozhodl. Oslovili jsme tedy Petra, který nám zmapoval, jak to máme nastavené, udělal zhodnocení, ukázal směr s pár domácími úkoly. Čekal jsem pár námětů na vylepšení a nějaká doporučení k mindsetu, dostali jsme toho mnohem víc. Zatím je brzo na hodnocení přínosu na základě dat, ale vše, co nám Petr předal, mi dává velký smysl.

Zobrazit celou referenci
Karel-Glogar

Karel Glogar

Sales representative
Kolovna Koncept

Ještě jednou díky za včerejší workshop, byl to příjemně a věřím, že i užitečně strávený čas. Ještě večer před spaním jsem s manželkou trénoval obchodní rozhovor a mnou vytvořené FABy. Šlo mi to samo. Nalil jsi mi obchodnickou krev do žil! Teď to potřebuji co nejdříve a nejhojněji uvést do praxe, ať to nezapadne.
Jsem rád, že jsem už před rokem objevil vaše stránky, inspirují mě pravidelně a i z této poslední investice mám dobrý pocit. Určitě vás budu dále sledovat a třeba někdy znovu na viděnou, nejlépe živě. Ikdyž musím říct, že tento online styl předčil má očekávání.

Zobrazit celou referenci
martin-silhavy

Martin Šilhavý

Finanční poradce
Asociace finančních poradců

U této společnosti jsem absolvoval workshop „Každý může ovládat umění prodeje“ a jsem moc rád, že jsem mohl poznat jejího spoluzakladatele a lektora Petra. Celý workshop měl náboj a Petr mi poskytl jiný pohled na moje podnikání. V průběhu jsem měl mnoho dotazů a Petr mi na ně skvěle odpověděl. Vřele všem doporučuji absolvovat tento workshop.

Zobrazit celou referenci
ondrej-cejka

Ondřej Čejka

Executive Director
Czechitas

Děkujeme Petrovi za jedno z nejlepších školení, které jsme s kolegyněmi v Czechitas měly možnost absolvovat. Bylo znát, že je zkušený obchodník, a ceníme si všechny (vtipné) příklady z praxe. Odnášíme si nejen jasná a praktická doporučení a metody k obchodním jednáním (např. metodu FAB), ale i konkrétní praktické rady, které můžeme hned aplikovat. Petr navíc skvěle udržoval naši pozornost a aktivně nás zapojoval v průběhu školení. Doporučuji všem obchodním týmům!

Zobrazit celou referenci
Jan-Artner

Jan Artner

Obchodní ředitel
Imper CZ/Monitora

Perfektní obchodní kurz pojatý lidským, bezprostředním stylem, který má hlavu a patu. Rozhodně doporučuji!

Zobrazit celou referenci
Patrik Kovář

Patrik Kovář

Obchodně technický zástupce
Safe Logic

Můžu každému jen doporučit workshop od těchto super týpků. Plně se ztotožňuji s jejich přístupem k obchodu a mohu jen potvrdit že co to oni předávají funguje. Jakýkoliv čas který jim dáte, vás dokáže posunout. Jejich workshopy jsou plné inspirace a užitečných rad. Neváhejte a jděte do toho s nimi.

Zobrazit celou referenci
Juraj-feranec

Juraj Feranec

Managing Director
FEX.sk

Veľká spokojnosť, Jakub Zamazal viedol diskusiu profesionálne, veľmi poučne a hlavne sa zameriaval na to, aby sme si z workshopu odniesli čo potrebujeme.

Zobrazit celou referenci
tomas-mazanec

Tomáš Mazanec

Aplikační inženýr
W-Technika group

Profesionální avšak velmi osobní a přátelský přistup to jsou Petrovo přednosti. Děkuji za přínosné školení

Zobrazit celou referenci
david-dobrovolný

David Dobrovolný

Vedoucí obchodního oddělení
Channel Partners

S Honzou spolupracuji zhruba od roku 2015, stejnou dobu se věnuji i obchodu a to i díky němu, protože mě toho spousty naučil a učí dál. Honza ve mě dokázal probudit vnitřní sílu a odvahu se obchodu vůbec věnovat. Každé jeho školení mě motivuje věnovat se obchodu naplno.

Zobrazit celou referenci

Případové studie

Firma BezPlýtvání s námi navázala dlouhodobou spolupráci z důvodu zvýšení zisku, úspěšnosti obchodníku a zrychlení adaptace nováčků. Jak se nám to povedlo?
Firma Extéria s námi navázala dlouhodobou spolupráci hlavně z důvodu rozšíření obchodního týmu a nastavení strategie náboru. Jak jsme toho dosáhli?
Díky dlouhodobé spolupráci s firmou Iframix jsme jim zvýšili hodnotu obchodů a zvýšili dovednost obchodního týmu. Jak se nám to povedlo?
Zavedení nového produktu na trh není jednoduché. Firma Quitec s aplikací Lamael o tom ví své. Jak se nám povedlo ztrojnásobit počet platících zákazníků?

Každý může růst a s ním i jeho výsledky. Vyberte si, jak toho dosáhnete

Funkční tipy a návody od specialistů z oboru napasované přímo na váš konkrétní byznys. Proto je můžete aplikovat okamžitě.

Společně si definujeme cíle a strategii, která nám ukáže směr. Pomocí dílčích kroků je budeme plnit a v průběhu času vyhodnocovat.

Řešíme vaše konkrétní téma, na kterém se předem domluvíme a maximálně se na něj připravíme.

Online akce, které řeší aktuální témata se zajímavými hosty. Podívejte se i na předešlé.

Know how, které můžete čerpat postupně a kdykoliv se k němu vracet.

Tipy a návody pro obchod, vedení lidí a byznys.

Know how, které můžete čerpat postupně a kdykoliv se k němu vracet.

Tipy a návody pro obchod, vedení lidí a byznys.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.