...
📅 Vypsali jsme pro vás

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–19.00
Reference

Reference

Pomohli jsme k vyšším obchodním výsledkům více než 24 000 obchodníkům, manažerům, operátorům, account manažerům, ředitelům a majitelům firem a spolupracovali s více jak 200 firmami. Jsme moc rádi, že někteří z nich si našli chvilku a napsali nám pár pěkných slov a co jim to přineslo.

Proškolili jsme přes 24 000 obchodníků, manažerů, operátorů, account manažerů, ředitelů a majitelů firem. Spolupracovali s více jak 200 firmami a vytvořili stovky manuálů a jsme moc rádi, že někteří z nich si našli chvilku a napsali nám pár pěkných slov a co jim to přineslo.

Play Video
jan vlčko

Johnny Wolf

Majitel
Film Legends Museum
Play Video
Patrik Kovář

Patrik Kovář

Obchodně technický zástupce
Safe Logic
Play Video
michal schulz

Michal Schulz

Consultant in Business Transformation
Etnetera Sense
Play Video
David-Duc

David Duc

Zakladatel
Tiktokuj.cz
pavel hladký

Pavel Hladký

Obchodní manažer
Iframix

S Honzou spolupracujeme dlouho, možná 7 nebo 8 let a naše spolupráce začala v době, kdy Každý Prodává byla ještě „na houbách“. Začátky byly klasické. Vzdělávání obchodníků v základních dovednostech a protože se nám líbil způsob školení a ono to navíc fungovalo i v praxi, tak jsme nějak automaticky spolupráci rozšiřovali. Od základního vzdělávání obchodníků, k projektům při zavádění nových produktů na trh až k dlouhodobé, úzké spolupráci nejen s obchodním týmem ale i s vedením společnosti. Snaha přiblížit se „specifikám“ našeho byznysu, nové „pohledy na věc“, přístupy k vzdělávání nás všech (obchod, vedení obchodního týmu) a návrhy řešení, která dnes běžně používáme při našich prodejních aktivitách. Prostě spolupráce, která začala před lety, pokračuje a rozhodně nekončí. Dobrá práce Honzo!!!

Zobrazit celou referenci
ales-lunak

Aleš Luňák

HR Recruiter
Benu

Minulý týden jsme s kolegy absolvovali druhou část školení pro recruitery z dílny Každý Prodává. Do Mikulova za námi přijel Petr Bernadič a vzhledem k tomu, ze večer před školením jsme poctivě degustovali, panovali jisté obavy, jak to zvládneme :))
Naštěstí je Petr profík, poradil si i s našim rozpačitým startem a my mohli při workshopu uvést teoretické znalosti z první teoretické části do praxe.
Workshop předčil naše očekávání, nejen Petr ale i my mezi sebou jsme se vzájemně obohatili o různé přístupy a postupy, jak vyjednávat nebo řešit konflikty.

Zobrazit celou referenci
jiri-kratochvil

Jiří Kratochvíl

Zakladatel
DIGITAAL

Uf, nebo spíš wow! Mám za sebou celodenní workshop obchodních dovedností pod taktovkou Petra Bernadiče. Mám popsaných asi 10 stránek tipů a zlepšení nejen pro lepší obchod, ale také zákaznickou péči. Prošli jsme celý obchodní funnel včetně hodně praktických cvičení a ukázek, ze kterých pro DIGITAAL.CZ budu těžit ještě hodně dlouho.Takže díky a doporučuju.

Zobrazit celou referenci
michaela-knappeova

Michaela Knappeová

Customer Success Manager
Freelo

Workshop vedený Filipem Soukupem „Každý může ovládat umění prodeje“ ve mně zanechal skvělý dojem a předčil moje očekávání. Odvezla jsem si spoustu motivace a nových postřehů nejen do pracovního ale i do osobního života. Filip byl od začátku do konce energický, skvěle připravený a perfektně reagoval na naše požadavky a situace z praxe. Určitě doporučuji každému, kdo se chce pohnout z místa a být lepší ve své práci obchodníka. Děkuji moc a těším se někdy příště.

Zobrazit celou referenci
Jakub Gala

Jakub Gala

Obchodní zástupce
GHV Trading

V rámci dlouhodobé spolupráce jsme teprve na začátku takže očekávám, že zásadní přínos teprve objevím. Nicméně prozatím za mě dobrý! Z počátku jsem byl trošku skeptický, říkal jsem si, že obchody fungují a jestli nebudeme vymýšlet kolo, když už jej někdo vymyslel před námi. Už v aktuální fázi spolupráce vidím výsledky, nejen z přístupu k zákazníkům, kdy tím, že ukážeme, že víme, co děláme a že to máme celé v rukou, zvýšíme naši důvěryhodnost v jejich očích. Určitě vnímám jako přínos oživení metod FAB a SPIN, detailnější rozklíčování používání strategických otázek a připomínka nezapomínání na CTA. Oceňuju pěkně vysvětlený a ukázaný způsoby PROČ a JAK si říct o reference a jak je využívat v náš prospěch. Některý věci nejdou přes pusu, ale to se vypiluje. 🙂

Zobrazit celou referenci
stepan karoch

Štěpán Karoch

CSO
Shoptet

Na závěr úspěšného Q2 jsme si v rámci Shoptet Sales academy exkluzivně pozvali legendu sales mentoringu v ČR Honzu Laibla a navázali na náš první workshop, který pro nás Honza dělal před čtyřmi lety ještě za časů, kdy měl Shoptet 40 lidí a seděli jsme v rodinných kanclících na Francouzské.

Prošli jsme toho opravdu hodně, od běžné argumentace až po témata jako mentální hygiena a motivace obchodníka.

Honzo díky, náš obchodní arzenál je ready na Q3!

Zobrazit celou referenci
michal kunik

Michal Kuník

Sales manager
Nubeo Technologies

Filip je skvělý řečník a má mnoho zkušeností, skvělých tipů a triků, celý workshop provázela skvělá atmosféra. Velmi přínosná byla pro mě pasáž o mentálním nastavení obchodníka. Určitě bych doporučil všem na sobě pracujícím obchodníkům.

Zobrazit celou referenci
slavomir kozusek

Slavomír Kožúšek

Obchodně-technický manažer
Evonaqo

Petr Bernardič odvedl profesionální práci. Náš tým si odnesl spousty užitečných informací, praktických rad i postupů, které zcela určitě využije v kontaktu se zákazníky. Celá akce splnila očekávání, rádi vás doporučíme i případně využijeme další nabídky školení.

Zobrazit celou referenci
petra krejcova

Petra Krejčová

Sales manager
Novitim

Dověděla jsem se hodně nových obchodnických kousků, které se těším, že zapojím do své obchodnické praxe. Mám dlouholetou obchodnickou zkušenost a za sebou už pár workshopů a školení, ale tohle bylo super. 🙂

Zobrazit celou referenci
jaroslav mazanek

Jaroslav Mazánek

Spolumajitel
Zábavná média

Školení proběhlo ve vysoce profesionálním a zároveň uvolněném prostředí. Na Petrovi jde vidět, že se ve své profesi vyzná a hlavně také, že ho také baví. Škoda, že byl workshop jen jednodenní, protože dle mého názoru by i tři dny v podobném „tempíčku“ nestačily a všechny informace.

Z celého dne, který byl rozdělen na pomyslné dva větší bloky si odnáším mnoho cenných rad, které Vám ale nebudu prozrazovat, protože věřím, že si je rádi poslechnete u kluků na vlastní uši.

Všem, kdo se snaží usnadnit svým produktem životy dalších lidí a chtějí se dostat co nejdále, vřele doporučuji!

Zobrazit celou referenci
David Jelinek

David Jelínek

Sales a marketing manager
JELÍNEK nábytek

Na workshop „Jak motivovat každého v týmu k lepším obchodním výsledkům“ s Petrem Bernadičem jsem přijel spíše ze zvědavosti a musím uznat, že to výrazně předčilo moje očekávání. Informační a inspirativní hodnota pro mě osobně byla násobně větší než kdejaká podnikatelská konference. Díky Petře!

Zobrazit celou referenci
daniel buran

Daniel Buráň

Sales manager
Damedis

Spoustu let jsem nebyl na školení a už dlouho jsem tušil, že sám za sebe jako obchoďák, potřebuji nový vítr do plachet a načerpat novou inspiraci a chuť do práce. Něco změnit a dělat to jinak než ostatní. Změnit systém přemýšlení a nastavení ve své hlavě, které už po těch letech bylo velmi „zkostnatělé“ 🙂 A jsem moc rád, že jsem si z mnoha nabízených vybral zrovna tento workshop. Petr je profík, na nic si nehraje, jde přímo k věci a přesně takový impulz a nový pohled na obchodní dovednosti jsem potřeboval. Moc díky, Petře!

Zobrazit celou referenci

Případové studie

Firma BezPlýtvání s námi navázala dlouhodobou spolupráci z důvodu zvýšení zisku, úspěšnosti obchodníku a zrychlení adaptace nováčků. Jak se nám to povedlo?
Firma Extéria s námi navázala dlouhodobou spolupráci hlavně z důvodu rozšíření obchodního týmu a nastavení strategie náboru. Jak jsme toho dosáhli?
Díky dlouhodobé spolupráci s firmou Iframix jsme jim zvýšili hodnotu obchodů a zvýšili dovednost obchodního týmu. Jak se nám to povedlo?
Zavedení nového produktu na trh není jednoduché. Firma Quitec s aplikací Lamael o tom ví své. Jak se nám povedlo ztrojnásobit počet platících zákazníků?

Každý může růst a s ním i jeho výsledky. Vyberte si, jak toho dosáhnete

Funkční tipy a návody od specialistů z oboru napasované přímo na váš konkrétní byznys. Proto je můžete aplikovat okamžitě.

Společně si definujeme cíle a strategii, která nám ukáže směr. Pomocí dílčích kroků je budeme plnit a v průběhu času vyhodnocovat.

Řešíme vaše konkrétní téma, na kterém se předem domluvíme a maximálně se na něj připravíme.

Online akce, které řeší aktuální témata se zajímavými hosty. Podívejte se i na předešlé.

Know how, které můžete čerpat postupně a kdykoliv se k němu vracet.

Tipy a návody pro obchod, vedení lidí a byznys.

Know how, které můžete čerpat postupně a kdykoliv se k němu vracet.

Tipy a návody pro obchod, vedení lidí a byznys.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Ještě než odejdete...

Připojte se k dalším 6213 majitelům firem, manažerům a obchodníkům, kteří odebírají naše novinky a tipy pro obchod a podnikání a posouvají je na novou úroveň.