...
Nejbližší workshop:
7 900 Kč
bez DPH

Máte dotaz? Chcete poradit?

Jsme online

Po–Pá: 8.00–19.00
Reference

Reference

Pomohli jsme k vyšším obchodním výsledkům více než 24 000 obchodníkům, manažerům, operátorům, account manažerům, ředitelům a majitelům firem a spolupracovali s více jak 200 firmami. Jsme moc rádi, že někteří z nich si našli chvilku a napsali nám pár pěkných slov a co jim to přineslo.

Proškolili jsme přes 24 000 obchodníků, manažerů, operátorů, account manažerů, ředitelů a majitelů firem. Spolupracovali s více jak 200 firmami a vytvořili stovky manuálů a jsme moc rádi, že někteří z nich si našli chvilku a napsali nám pár pěkných slov a co jim to přineslo.

Play Video
jan vlčko

Johnny Wolf

Majitel
Film Legends Museum
Play Video
Patrik Kovář

Patrik Kovář

Obchodně technický zástupce
Safe Logic
Play Video
michal schulz

Michal Schulz

Consultant in Business Transformation
Etnetera Sense
Play Video
David-Duc

David Duc

Zakladatel
Tiktokuj.cz
pavel hladký

Pavel Hladký

Obchodní manažer
Iframix

S Honzou spolupracujeme dlouho, možná 7 nebo 8 let a naše spolupráce začala v době, kdy Každý Prodává byla ještě „na houbách“. Začátky byly klasické. Vzdělávání obchodníků v základních dovednostech a protože se nám líbil způsob školení a ono to navíc fungovalo i v praxi, tak jsme nějak automaticky spolupráci rozšiřovali. Od základního vzdělávání obchodníků, k projektům při zavádění nových produktů na trh až k dlouhodobé, úzké spolupráci nejen s obchodním týmem ale i s vedením společnosti. Snaha přiblížit se „specifikám“ našeho byznysu, nové „pohledy na věc“, přístupy k vzdělávání nás všech (obchod, vedení obchodního týmu) a návrhy řešení, která dnes běžně používáme při našich prodejních aktivitách. Prostě spolupráce, která začala před lety, pokračuje a rozhodně nekončí. Dobrá práce Honzo!!!

Zobrazit celou referenci
ales-lunak

Aleš Luňák

HR Recruiter
Benu

Minulý týden jsme s kolegy absolvovali druhou část školení pro recruitery z dílny Každý Prodává. Do Mikulova za námi přijel Petr Bernadič a vzhledem k tomu, ze večer před školením jsme poctivě degustovali, panovali jisté obavy, jak to zvládneme :))
Naštěstí je Petr profík, poradil si i s našim rozpačitým startem a my mohli při workshopu uvést teoretické znalosti z první teoretické části do praxe.
Workshop předčil naše očekávání, nejen Petr ale i my mezi sebou jsme se vzájemně obohatili o různé přístupy a postupy, jak vyjednávat nebo řešit konflikty.

Zobrazit celou referenci
jiri-kratochvil

Jiří Kratochvíl

Zakladatel
DIGITAAL

Uf, nebo spíš wow! Mám za sebou celodenní workshop obchodních dovedností pod taktovkou Petra Bernadiče. Mám popsaných asi 10 stránek tipů a zlepšení nejen pro lepší obchod, ale také zákaznickou péči. Prošli jsme celý obchodní funnel včetně hodně praktických cvičení a ukázek, ze kterých pro DIGITAAL.CZ budu těžit ještě hodně dlouho.Takže díky a doporučuju.

Zobrazit celou referenci
stepan karoch

Štěpán Karoch

CSO
Shoptet

Na závěr úspěšného Q2 jsme si v rámci Shoptet Sales academy exkluzivně pozvali legendu sales mentoringu v ČR Honzu Laibla a navázali na náš první workshop, který pro nás Honza dělal před čtyřmi lety ještě za časů, kdy měl Shoptet 40 lidí a seděli jsme v rodinných kanclících na Francouzské.

Prošli jsme toho opravdu hodně, od běžné argumentace až po témata jako mentální hygiena a motivace obchodníka.

Honzo díky, náš obchodní arzenál je ready na Q3!

Zobrazit celou referenci
daniel buran

Daniel Buráň

Sales manager
Damedis

Spoustu let jsem nebyl na školení a už dlouho jsem tušil, že sám za sebe jako obchoďák, potřebuji nový vítr do plachet a načerpat novou inspiraci a chuť do práce. Něco změnit a dělat to jinak než ostatní. Změnit systém přemýšlení a nastavení ve své hlavě, které už po těch letech bylo velmi „zkostnatělé“ 🙂 A jsem moc rád, že jsem si z mnoha nabízených vybral zrovna tento workshop. Petr je profík, na nic si nehraje, jde přímo k věci a přesně takový impulz a nový pohled na obchodní dovednosti jsem potřeboval. Moc díky, Petře!

Zobrazit celou referenci
lenka lechmanova

Lenka Lechmanová

Head of Global Strategic sourcing
BTL Medical & Healthcare Technologies

Petr pro nás připravoval workshop na míru pro tým strategického a vývojového nákupu. Celodenní akce příjemně splnila naše očekávání. Profesionální přístup a příjemně strávený čas nebylo jediné pozitivum našeho setkání. A ač je Petr více obchodník než nákupčí, jeho názory a vhledy z „druhé strany“ stolu nám budou jistě přínosem do budoucna.
Díky Petře a věřím, že jsme se neviděli naposledy!

Zobrazit celou referenci
denisa libiger

Denisa Libiger

Senior Recruitment Specialist
BENU Česká republika

Chtěla bych poděkovat za úžasné interaktivní školení. Spoustu věcí jsem již měla možnost vyzkoušet v praxi a světe div se, funguje to 🙂
Těším se na příště.

Zobrazit celou referenci
zdenek wetter

Zdeněk Wetter

Obchodní mentor
Antee

Děkuju Petře za skvělý a přínosný workshop. Mám spoustu podnětů, které chci dát do praxe a které zvýší efektivitu celého týmu. Nejvíce mě zaujalo minimálně měsíční plánování místo týdenního, dávání zpětný vazby obchodníkům, trénink FAB a VPC. Během dne jsem nasbíral i spoustu cenných myšlenek, které jsem zrovna potřeboval k vyřešení některých situací. Těším se na další akce!

Zobrazit celou referenci
ondrej wittek

Ondřej Wittek

Obchodní manažer
SCHÖCK

Honza je 100% profesionál ve svém oboru. Byl u nás ve firmě na školení a po tom, co jsme mu řekli pár základních informací o našem produktu, nám předvedl, jak správně informace využít. Ukázal nám, jak z nich udělat otázky na klienta a jak je použít v procesu prodeje. Po tomto otvíráku všichni zúčastnění viděli, že se mají od Honzy co naučit. Co na mě zapůsobilo nejvíce, je Honzova otevřenost, praktičnost a nakonec jeho účast přináší do kolektivu dobrou náladu. Spolupracovat s Honzou je vždy dobrá volba!

Zobrazit celou referenci
michal nedbal

Michal Nedbal

Oblastní ředitel
Golden Gate

Obchod dělám 15 let, takže jsem malé pochybnosti měl, jaký bude přínos. Nicméně po absolvování workshopu (zaměřený víc na motivaci „podřízených“ obchodníků) vím, že rád půjdu časem znovu.
Slyšet pohled někoho oborem nezaujatého a přesto velmi zkušeného (Petr Bernadič), se prostě vyplatí. Protože mi to připomnělo priority nejen pro sebe, ale i pro mnou vedené obchodníky začátečníky a pokročilé.
A jak vypadá motivace obchodníků 3.0 se mi velmi líbilo a pamatuju si i měsíce poté 🙂

Zobrazit celou referenci
Katerina-hrdlickova

Kateřina Hrdličková

Realitní makléřka
Kaktus reality
Velmi příjemné školení se zapojením do akce, zaměřené především na praktickou část. Dovednosti a znalosti, které jsem si odnesla, předvedu také svému týmu. Děkuji
Zobrazit celou referenci
renata pysnova-foto

Renáta Pyšnová

Event manažerka
Czech Cool Trade

Velmi přínosný workshop. Petr dokázal snadno otočit každou prodejní situaci ve prospěch prodávajícího. Opravdu je vidět, že věci rozumí a má mnoho zkušeností z oboru. Skvěle poradil každému účastníkovi s jeho případným problémem týkajícím se prodeje. Společnost ráda doporučím dál.

Zobrazit celou referenci

Případové studie

Firma BezPlýtvání s námi navázala dlouhodobou spolupráci z důvodu zvýšení zisku, úspěšnosti obchodníku a zrychlení adaptace nováčků. Jak se nám to povedlo?
Firma Extéria s námi navázala dlouhodobou spolupráci hlavně z důvodu rozšíření obchodního týmu a nastavení strategie náboru. Jak jsme toho dosáhli?
Díky dlouhodobé spolupráci s firmou Iframix jsme jim zvýšili hodnotu obchodů a zvýšili dovednost obchodního týmu. Jak se nám to povedlo?
Zavedení nového produktu na trh není jednoduché. Firma Quitec s aplikací Lamael o tom ví své. Jak se nám povedlo ztrojnásobit počet platících zákazníků?

Každý může růst a s ním i jeho výsledky. Vyberte si, jak toho dosáhnete

Funkční tipy a návody od specialistů z oboru napasované přímo na váš konkrétní byznys. Proto je můžete aplikovat okamžitě.

Společně si definujeme cíle a strategii, která nám ukáže směr. Pomocí dílčích kroků je budeme plnit a v průběhu času vyhodnocovat.

Řešíme vaše konkrétní téma, na kterém se předem domluvíme a maximálně se na něj připravíme.

Online akce, které řeší aktuální témata se zajímavými hosty. Podívejte se i na předešlé.

Know how, které můžete čerpat postupně a kdykoliv se k němu vracet.

Tipy a návody pro obchod, vedení lidí a byznys.

Know how, které můžete čerpat postupně a kdykoliv se k němu vracet.

Tipy a návody pro obchod, vedení lidí a byznys.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.