...
⭐ NOVINKA

Máte dotaz? Chcete poradit?

Jsme online

Po–Pá: 8.00–18.00
O nás

O nás

Každý Prodává je tým specialistů na podnikání a obchod. Každý specialista má dlouholeté zkušenosti a stále se pohybuje v terénu, proto přinášíme stále nové a hlavně aktuální přístupy a řešení a pomáháme k vyšším obchodním výsledkům.

Každý Prodává je tým specialistů na obchod. Každý specialista má dlouholeté zkušenosti a stále se pohybuje v terénu, proto přinášíme stále nové a hlavně aktuální přístupy a řešení a pomáháme k vyšším obchodním výsledkům.

S námi může dlouhodobě růst každý

Specialisté z Každý Prodává vám pomáhají s výzvami, které vy jako firma, tým či jednotlivec máte – od zvýšení obchodních výsledků, přes automatizaci a digitalizaci až k náborovému procesu a krizovému řízení. Každý z našich specialistů se stále pohybuje v terénu, proto dokáže přinést řešení, které je v souladu s aktuální situací na trhu. Spolupracujeme jak s malými, tak s velkými firmami od výrobních, přes služby až k SaaS firmám, v B2B i B2C, proto máme velmi široký přehled o trhu, který dokážeme využít ve váš prospěch. Za vznikem Každý Prodává stojí Honza Laibl a Petr Bernadič, kteří mají více jak 17letou praxi z obchodu a podnikání.

0 +
Podnikatelů, manažerů a obchodníků s námi spolupracovalo
0

Rok, od kterého vám pomáháme jako tým specialistů na obchod

0 +

Firem, pro které jsme připravili řešení na míru

Náš tým

Petr Bernadič

CEO | Specialista na obchod, vedení týmů a zvyšování jejich výsledků

Jan Laibl

Specialista na strategické vedení, obchodní strategie a zvyšování prodejů v týmu

Filip Soukup

CSO | Specialista na obchod a business development

Libor Zinkaizl

Specialista na strategické řízení, rozvoj leadershipu a time management

Důležité milníky Každý Prodává

2022

Eduard Hlava, František Školník a Anna Tvrzníková

Rozšíření týmu o další 3 specialisty. O Eduarda Hlavu, který se specializuje na propojování systémů a zefektivňování procesů ve firmách, Františka Školníka, který se specializuje na komunikační koncepty, tvorbu příběhů a propojování marketingových a obchodních cílů a o Annu Tvrzníkovou, která je specialistkou na vztahy na pracovišti i mimo něj a rozvoj firemní kultury.
2022
2021

Rebranding na Každý Prodává

Byla to dlouhá cesta, ale úspěšná. Transformovali jsme se do podoby, kterou znáte teď. Jestli vás zajímá naše cesta a co za tou změnou stálo, přečtěte si naši tiskovou zprávu, kde jsme se více rozepsali.

Lada Laiblová se vrátila z mateřské dovolené a doplnila náš tým specialistů. Zaměřuje se na zákaznickou péči, retenční oddělení a vedení call center.
2021
2020

Libor Zinkaizl a Jakub Zamazal

Tým specialistů se rozšířil o Libora Zinkaizla zastřešující strategický management a o Jakuba Zamazala, který se specializuje na akvizici po telefonu.
2020
2019

Petr Bernadič

Domluvil jsem se na společenství s Petrem, kterého znám už od roku 2009 a sdílíme stejné hodnoty. Hledáme další top lidi, kteří dělají dobře svou práci a mají volné časové kapacity.
2019
2017

Nečekaný zvrat

Zkolaboval jsem, a proto jsem se rozhodl transformovat moje školení na systematickou firmu, aby mohla pomoci ve větší šíři a větší kapacitě.
2017
2016

Rozšíření o strategické vedení firem

Poptávka po školení se rozrůstala a s ním i to, že jsem se více věnoval strategii firem než pouhému školení obchodníků.
2016
2015

Založení Školícího centra Jana Laibla

K tomu mě přivedla poptávka po větším množství školení, a tak jsem začal sám školit firmy ve volném čase.
2015

Každý Prodává v médiích

22.6.2022
Syndrom vyhoření je výsledkem dlouhotrvajícího stresu, ztráty smyslu života, trvalého přetížení, chaosu a neuspořádaných vztahů, říká Libor Zinkaizl. V dnešní uspěchané době orientované na vydělávání peněz a hromadění hmotných statků jsme si práci dali na první místo a úplně jsme zapomněli, že jsme součástí přírody a jejích cyklů, které naprosto ignorujeme.
22.6.2022
Učte se, jak upřímně obchodovat v jakékoliv fázi vaší obchodní cesty, a to od člověka, který se nebojí si své klienty vybrat, od Filipa Soukupa!
03.6.2022
V kterých situacích musí každý z nás tak trochu prodávat, co je při cestě ke spokojenému životu nejtěžší překonat nebo jak vypadá podle Honzy Laibla spokojený člověk? Tohle všechno a ještě spoustu dalšího se během necelé hodinky dozvíte. A ploutev na to, že nudit se určitě nebudete!

Nejbližší akce, na kterých se na vás budeme těšit

08.11.2022

Jak z odcházejícího zákazníka udělat věrného a dále mu prodávat? Lada vám ukáže techniky, jak prostřednictvím vašich operátorů od zákazníků zjistit pravý důvod rušení a na to mu napasovat návrh pro jeho udržení a následující spokojenost. Díky tomu můžete z odcházejícího zákazníka udělat spokojeného a tím bude více ochotný si od vás služby / produkty dokupovat.

S kým se zde potkáte?
25.8.2022

Unicorn mezi SaaS akcemi. 3 dny napráskané SaaS know-how, mastermindy, přednáškami, 1 to 1 schůzkami a vším, co si zamaneme.

S kým se zde potkáte?
20.7.2022

Další ročník mezinárodní akce v oblasti telekomunikací a systému Mikrotik. Filip se zaměří na téma: Jak nastavit strategii zdražení a komunikovat ji zákazníkům tak, aby v tom viděli přínos a ne negativa

S kým se zde potkáte?
22.9.2022

Filipa přednáška se zaměří na téma: Jak komunikovat se zákazníky - dlouhodobá strategie

S kým se zde potkáte?

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Ještě než odejdete...

Připojte se k dalším 6648 majitelům firem, manažerům a obchodníkům, kteří odebírají naše novinky a tipy pro obchod a podnikání a získejte ebook cena versus hodnota.