fbpx

Obchodní tým bez pořádného leadera nemůže být úspěšný, a proto vznikl právě tento workshop. V něm se zaměříme na otázky, jak zvýšit prodeje týmu, jakými způsoby ho můžete motivovat a jak pracovat s různými typy chování jeho členů. Naučíte se vyjádřit zpětnou vazbu tak, aby nepůsobila negativně a naopak motivovala a ukážeme si, jak pracovat s pochvalou. Zjistíte, jak správně pracovat s kompetencemi obchodníků a vést samostatně pracující obchodní tým, který následuje společnou vizi.

Proč dorazit?

Vedení lidí nebylo nikdy jednoduchou úlohou. Stejně jako se vyvíjí trh, tak se mění i situace na pracovišti. Aby vše fungovalo a firma byla úspěšná, musí být výsledky. Aby byly výsledky, musí je někdo přinášet. Aby obchodníci přinášeli výsledky, musí být motivováni každý den vstát z postele a plní energie jít plnit společné vize firmy. To je možné, ale jen pokud budou mít v čele leadera, který je bude podporovat a povede je k výsledkům. Chcete být i vy takovým leaderem?

Co se naučíte?

 • Jak zvýšit aktivity a prodeje svých obchodníků – Odnesete si konkrétní akční plán na práci s týmem, který vám bude dlouhodobě přinášet výsledky.
 • Správně motivovat – Jak motivovat tým pro překonávání překážek. Vzbudit chuť nejen vrhnout se do akce, ale i na sobě dlouhodobě pracovat a využít k tomu odměny, aby působily motivačně a byly efektivní.
 • Prodávat myšlenky a vize do týmu – Nastavit si spolupráci s týmem, sladit očekávání, vytvořit akční plány tak, abyste se vyhnuli konfliktům a šli za společnou vizí.
 • Předávat kompetence a zvýšit efektivitu – Ukážeme si, jak předat kompetence a mít tým, který bude samostatný při hledání řešení. Naučíte se, jak zvýšit efektivitu týmu tak, abyste měli výsledek 100% v rukou. 
 • Dávat zpětnou vazbu a měnit jejich postoj – Předávat zpětnou vazbu tak, aby nepůsobila negativně a byla motivační. Ukážu vám, jak používat metody pro předávání dovednosti na ostatní a jak na změny postoje k docílení trvalé změny.
 • Sebekoučink – Odnesete si vlastní systém sebezdokonalování a vlastního koučinku.

Pro koho je workshop určený?

Pro teamleadery call center,

kteří chtějí zvýšit úspěšnost prodeje.

Pro managery obchodníků,

kteří chtějí klienty udržet a přesto vytěžovat.

Pro vedoucí týmů,

kteří chtějí přinést obchodníkům nové pohledy.

Pro majitele firem,

kteří vědí, že i majitel firmy musí umět prodat.

Workshopem vás provede

Petr Bernadič

Petr pomáhá s obchodem jak drobným živnostníkům, tak středním firmám i korporátům. Baví ho hledat nové cesty, jak prodávat produkty, služby a spolupráce, vést a motivovat tým k výsledkům. S Petrem se můžete potkat i v terénu, ve kterém se pohybuje přes 15 let. Působí stále jako obchodník a vedoucí obchodního týmu v partnerské firmě. To mu zajišťuje neustálý přehled o trhu, a proto dokáže na školeních a konzultacích tak jednoduše řešit praktické situace. S obchodem pomáhal například v ČEZ, Benzina, ČSOB, Remington, Vodafone, Russell Hobbs a dalších firmách.

Reference

Jak motivovat každého v týmu k lepším výsledkům

termín 12-13.10.2021, 9-17 h, Praha (ONLINE v případě opatření)

termín 19.8.2021, 9-17 h, OSTRAVA

kapacita kurzu má limit 4 účastníky
Cena kurzu za osobu je 20.000 Kč bez DPH (24.200 Kč vč. DPH)

Video reference

Jak workshop probíhá?

 • Na startu se všichni seznámíme, abychom maximálně využili zpětné vazby na konkrétní byznysy a situace od všech obchodníků.
 • Společně projdeme témata akce a na základě individuálních požadavků ohneme obsah akce tak, aby to bylo pro účastníky co nejpraktičtější. Cílem akce není něco školit, ale pomoci účastníkům k jejich cílům. 
 • Workshop je intenzivní akce, ale víme, že je energii potřeba doplňovat, proto nejsme žádní maratonci a máme nastavené pravidelné pauzy.
 • A protože chceme být co nejvíce praktičtí a udělat akci o vás a vašem byznysu, vysvětlujeme si jednotlivé principy a metody na vašich příkladech.
 • Součástí jsou i tréninky a tvorba konkrétních materiálů na dané situace, které jsou pro vás důležité.
 • Obědová pauza bývá delší a kromě jídla ji můžete využít i k networkingu, abyste si mohli vzájemně pomoci a zůstat v kontaktu i po akci nebo studovat materiály, které dostanete a připravit se na druhou část workshopu. 
 • I odpolední část probíhá interaktivní formou, kde si odnesete konkrétní metody a ještě více si jich zkusíme rovnou použít
 • Před ukončení akce dáme dohromady akční plán, abyste co nejvíce věcí uvedli do praxe a dostanete od nás certifikát a dárek (energeťák, brožuru, někomu i knížku).
 • Toto všechno vás čeká jak na online, tak offline workshopu. Jediným rozdílem je občerstvení. To domů nerozvážíme, ale zase ušetříte čas a náklady na cestu. 

Jak motivovat každého v týmu k lepším výsledkům

termín 12-13.10.2021, 9-17 h, Praha (ONLINE v případě opatření)

termín 19.8.2021, 9-17 h, OSTRAVA

kapacita kurzu má limit 4 účastníky
Cena kurzu za osobu je 20.000 Kč bez DPH (24.200 Kč vč. DPH)

Časté dotazy

Ano. Pro každého máme připravený certifikát o absolvování online i offline workshopu.

Dobrou náladu a otázky, které byste rádi probrali.

Ano. Vše, co použijeme dostanete jako materiál domů – pracovní listy (online i offline), screeny z white boardu (online), foto flipchartu (offline), námitkovník (online i offline)

Workshop poběží přes Zoom, proto si prosím stáhněte před workshopem tento program. Návod zde. Dále je potřeba mít účet na Googlu pro sdílení pracovních listů, a to je vše.

Pokud potřebujete individuální přístup, využijte možnosti konzultace, kde se zaměříme na to, co budete chtít probrat, nastavit a vylepšit, můžete využít i workshopy na míru, který přizpůsobíme vašim požadavkům a cílům, nebo dlouhodobou spolupráci , ve které zanalyzujeme vaši firmu a na základě výstupu vytvoříme strategii a plán na míru, který vám přinese požadované výsledky.

Nebo využijte individuální řešení

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.