...
⏰ Blíží se

Máte dotaz? Chcete poradit?

Jsme online

Po–Pá: 8.00–19.00
Znáte “volací procházky”?

Znáte “volací procházky”?

Telefonování v práci nebo doma vás může brzy omrzet. Zkoušeli jste volat venku na procházce, v přírodě či v parku? Telefonování venku přináší mnoho výhod.
Telefonování v práci nebo doma vás může brzy omrzet. Zkoušeli jste volat venku na procházce, v přírodě či v parku? Telefonování venku přináší mnoho výhod.

Svátky jsou za námi a vám se nedaří stále dostat do pracovního módu. Nebojte, nejste sami. Potkal jsem se se dvěma skupinami obchodníků po Novém roce a polovina trávila svátky velmi aktivně a sportovali. O to horší bylo znovu zasednout mezi čtyři stěny v zasedačce. Naopak druhá skupina pojala svátky pohodově a měli problém se rozjet.

Na pracovní znovunaladění vám doporučuji volání venku! Jestli vám to přijde šílené a nereálné, tak si to běžte vyzkoušet a pak mi napište, jak se vám to líbilo. 

Za mě je to super věc, kdy spojíte příjemné s užitečným. Vezmu si sluchátka a jdu na procházku. A po celou dobu co jdu, tak volám. Stačí vám na to krátká příprava. Jenom jméno, příjmení, kontakt a tabulku, kterou mohu v klidu otevřít i na telefonu. 

Jaké jsou výhody? 

Za mě rozhodně efektivita. Jsem na čerstvém vzduchu a zároveň pracuju. Nemusíte chodit desítky kilometrů, ale i krátká trasa se dá takto efektivně využít.

Druhou výhodou je skvělý pocit z toho, že jsem čas strávil příjemně. Znáte to, občas jsou dny, kdy vás práce nebaví a musíte se do toho nutit. Ideální čas jít ven. 

A co když se vám zrovna něco nepovede? Nevím, jak vy, ale já se jdu projít. Ideální stav, když jste rovnou venku. A jestli se vám něco nedaří po telefonu s (potenciálními) klienty, potkejme se na konzultaci nebo workshopu a zapracujeme na tom. 

Hodně nachozených kilometrů v novém roce

Jakub Zamazal

Sdílejte článek s přáteli

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Autor článku

Specialista na domlouvání schůzek a telefonní manuály

Máte dotaz? Chcete s něčím poradit?

Jsme tu pro vás. Můžete nám zavolat nebo napsat e-mail a určitě to společně vyřešíme.

Články, které by vás mohly zajímat

Ať už někomu telefonujeme my nebo někdo telefonuje nám s nějakým požadavkem, který chce vyřešit, tak ne vždycky narazíte na ...
Často se v call centrech setkávám s takovým nešvarem, kdy se operátoři i obchodníci staví do pozice odpovídatele místo toho, ...
S reakcí "nemám zájem" se setkal nejeden obchodní zástupce či pracovník call centra. Jak by se měli obchodníci s touto námitkou po telefonu vypořádat?

Každý může růst a s ním i jeho výsledky. Vyberte si, jak toho dosáhnete

Funkční tipy a návody od specialistů z oboru napasované přímo na váš konkrétní byznys. Proto je můžete aplikovat okamžitě.

Společně si definujeme cíle a strategii, která nám ukáže směr. Pomocí dílčích kroků je budeme plnit a v průběhu času vyhodnocovat.

Řešíme vaše konkrétní téma, na kterém se předem domluvíme a maximálně se na něj připravíme.

Online akce, které řeší aktuální témata se zajímavými hosty. Podívejte se i na předešlé.

Know how, které můžete čerpat postupně a kdykoliv se k němu vracet.

Tipy a návody pro obchod, vedení lidí a byznys.

Know how, které můžete čerpat postupně a kdykoliv se k němu vracet.

Tipy a návody pro obchod, vedení lidí a byznys.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Zúčastněte se 4.4. webináře ZDARMA

Odnesete si konkrétní nápady na efektivní využití AI pro generování kvalitních leadů, nastavení obchodního procesu pro uzavření více obchodů a získání doživotních zákazníků.