...
KONZULTACE ZDARMA

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Znáte “volací procházky”?

Znáte “volací procházky”?

Telefonování v práci nebo doma vás může brzy omrzet. Zkoušeli jste volat venku na procházce, v přírodě či v parku? Telefonování venku přináší mnoho výhod.
Telefonování v práci nebo doma vás může brzy omrzet. Zkoušeli jste volat venku na procházce, v přírodě či v parku? Telefonování venku přináší mnoho výhod.

Svátky jsou za námi a vám se nedaří stále dostat do pracovního módu. Nebojte, nejste sami. Potkala jsem se se dvěma skupinami obchodníků po Novém roce a polovina trávila svátky velmi aktivně a sportovali. O to horší bylo znovu zasednout mezi čtyři stěny v zasedačce. Naopak druhá skupina pojala svátky pohodově a měli problém se rozjet.

Na pracovní znovunaladění vám doporučuji volání venku! Jestli vám to přijde šílené a nereálné, tak si to běžte vyzkoušet a pak mi napište, jak se vám to líbilo. 

Za mě je to super věc, kdy spojíte příjemné s užitečným. Vezmu si sluchátka a jdu na procházku. A po celou dobu co jdu, tak volám. Stačí vám na to krátká příprava. Jenom jméno, příjmení, kontakt a tabulku, kterou mohu v klidu otevřít i na telefonu. 

Jaké jsou výhody? 

Za mě rozhodně efektivita. Jsem na čerstvém vzduchu a zároveň pracuju. Nemusíte chodit desítky kilometrů, ale i krátká trasa se dá takto efektivně využít.

Druhou výhodou je skvělý pocit z toho, že jsem čas strávila příjemně. Znáte to, občas jsou dny, kdy vás práce nebaví a musíte se do toho nutit. Ideální čas jít ven. 

A co když se vám zrovna něco nepovede? Nevím, jak vy, ale já se jdu projít. Ideální stav, když jste rovnou venku. A jestli se vám něco nedaří po telefonu s (potenciálními) klienty, potkejme se na konzultaci nebo workshopu a zapracujeme na tom. 

Hodně nachozených kilometrů v novém roce

Sdílejte článek s přáteli

Autor článku

Specialista na zákaznickou péči a prodej po telefonu

Máte dotaz? Chcete s něčím poradit?

Jsme tu pro vás. Můžete nám zavolat nebo napsat e-mail a určitě to společně vyřešíme.

Články, které by vás mohly zajímat

Ať už někomu telefonujeme my nebo někdo telefonuje nám s nějakým požadavkem, který chce vyřešit, tak ne vždycky narazíte na ...
Často se v call centrech setkávám s takovým nešvarem, kdy se operátoři i obchodníci staví do pozice odpovídatele místo toho, ...
S reakcí "nemám zájem" se setkal nejeden obchodní zástupce či pracovník call centra. Jak by se měli obchodníci s touto námitkou po telefonu vypořádat?

Každý může růst a s ním i jeho výsledky. Vyberte si, jak toho dosáhnete

Funkční tipy a návody od specialistů z oboru napasované přímo na váš konkrétní byznys. Proto je můžete aplikovat okamžitě.

Společně si definujeme cíle a strategii, která nám ukáže směr. Pomocí dílčích kroků je budeme plnit a v průběhu času vyhodnocovat.

Řešíme vaše konkrétní téma, na kterém se předem domluvíme a maximálně se na něj připravíme.

Online akce, které řeší aktuální témata se zajímavými hosty. Podívejte se i na předešlé.

Know how, které můžete čerpat postupně a kdykoliv se k němu vracet.

Tipy a návody pro obchod, vedení lidí a byznys.

Know how, které můžete čerpat postupně a kdykoliv se k němu vracet.

Tipy a návody pro obchod, vedení lidí a byznys.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Ještě než odejdete...

Připojte se k dalším 6752 majitelům firem, manažerům a obchodníkům, kteří odebírají naše novinky a tipy pro obchod a podnikání a získejte ebook cena versus hodnota.