fbpx

Máme za sebou 50+ workshopů online s hodnocením 9,5.

Máte rádi nudu? My taky ne! Těšte se na workshop obchodních a manažerských dovedností, u kterého získáte know how a navíc se budete i bavit. Načerpáte plno nových informací, pohledů a dovedností, které využijete stejně jako obchodník, operátor, vedoucí, manažer, ředitel nebo majitel firmy, ale i ve svém osobním životě. Možná zažijete i pár aha momentů a uvědomíte si krásnou spojitost obchodu a osobního života. Protože každý prodává!

Proč jít na online workshop?

 • Kolik schůzek máte za sebou online? U nás a našich obchodníků tvoří více než 85 % schůzek právě online a dle odhadů tu s námi i online schůzku zůstanou. A tak můžete využít online workshop jako skvělou příležitost, jak zapracovat na svých dovednostech i v onlinu.  
 • Každý účastník dostává stejný prostor.
 • Workshop má přestávky, tak se nemusíte bát, že bychom vás utloukli.
 • Podklady máme pro vás připravené v online podobě.
 • Nebudete ochuzeni ani o interaktivní část. Můžete se těšit na stejné zapojení jako na offline workshopu, jen budeme v online světě. 
 • Ušetříte svůj čas a peníze, které byste strávili na cestě.
 • Je to skvělá příležitost, jak se potkat s lidmi z celé České republiky i Slovenska, na které byste třeba nenarazili.

Jak to u nás probíhá?

 • Aby to bylo pro nás všechny co nejpříjemnější a nejpřínosnější, tak se všichni seznámíme a otevřeme konkrétní témata a situace, která se pojí s vaším byznysem a podle kterých workshop ohneme, abyste si odnesli maximum.
 • Na začátku si vysvětlíme technické nástroje, které budeme využívat, aby byl workshop pro všechny co nejkomfortnější a zážitek maximální.
 • Workshopy jsou postavené na zkušenostech účastníků. Vysvětlujeme naše přístupy a principy a vše ukazujeme na praktických příkladech v souvislosti s vaším byznysem. Díky tréninkům na workshopu ihned dostanete zpětnou vazbu, doporučení na zlepšení a druhý den s tím rovnou můžete do terénu
 • Naším cílem není něco školit, ale pomoci účastníkům k jejich cílům. Proto nepočítejte s pouhým koukáním do obrazovky, ale s aktivní spoluprací nad úkoly. V rámci tréninku vás rozdělíme do separátních místností pro co největší zapojení. 
 • Těšit se můžete i na role play konkrétních situací se zpětnou vazbou od dalších účastníků, kde uslyšíte nejen náš pohled, ale zjistíte i to, jak působíte na ostatní. 
 • Během workshopu budeme pracovat i s online materiály, které vám poskytneme a vše si budeme znázorňovat na interaktivní tabuli, kterou si naši účastníci velmi pochvalují.
 • Na konci si stanovíme akční plán, který vás povede krok po kroku, abyste dosáhli svých cílů.
 • Po skončení workshopu se můžete těšit na pdf z naší interaktivní tabule a další online materiály, které budeme využívat. Takže o nic nepřijdete a kdykoliv se k tomu můžete vrátit
 • Získání certifikátu je pro nás samozřejmostí, stejně tak kontakty na účastníky, fotku z akce a doporučení do dalších kroků.

Celodenní workshop
pro obchodníky

Během jednoho dne Vás provedeme obchodními technikami a principy, které společnosti nejvíce oceňují a dlouhodobě jim pomáhají k výsledkům, a to vše si uvedeme i do praxe.

Online workshop pro ředitele a majitele firem, kteří chtějí zefektivnit procesy ve firmě

Cena: 5.900 Kč bez DPH (7.139 Kč vč. DPH)

Počet účastníků: 10

Podíváme se na 4 pilíře, na kterých stojí Váš byznys a zjistíme, co brání růstu a co ho naopak podporuje. Zaměříme se i na produkt, jak zvýšit jeho atraktivitu na trhu a řídit obchod.

Celodenní online workshop
pro obchodníky a vedoucí

Naučíme Vás používat nové techniky k rychlému domluvení schůzek po telefonu a odnesete si telefonní manuál šitý na míru. Na konkrétních hovorech uslyšíte, co funguje a naopak čemu se vyhnout.

Nabídka workshopy

Aktuální nabídka workshopů Školícího centra Jana Laibla

Reference

Těšíme se na Vás!

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.