fbpx

Energeťák | 03 – Geniální prezentátor neexistuje. Jen ten, který se geniálně připravil. Víte, jak to dělají ti nejlepší?

Už jen představa vystupování před lidmi způsobí mnoha lidem větší stres než návštěva zubaře nebo podání daňového přiznání. Jak tedy na skvělé prezentace?

Nejen v obchodě je důležitá prezentace. Ať už představujeme produkt nebo službu klientům. Vypichujeme důvody pro svou spolupráci se zaměstnavatelem na pohovoru. Snažíme prosadit náš nápad mezi kolegy na poradě nebo oslnit při konferenci na pódiu.

 

Všechny tyto aktivity mají jedno společné. Geniální prezentátor neexistuje. Všichni lidé, jejichž prezentace vás pohltily, mají za sebou nespočet hodin příprav. Dny a týdny trénování. Neustálý boj se svými vlastními strachy a obavami. Jak to zvládnout efektivněji?

 

V nejnovějším díle Energeťáku jsme si povídali s Lukášem Hrdličkou o cestě za úspěšnou prezentací.

 

Lukáš Hrdlička je koučem prezentací, kde pomáhá dělat z lidi skvělé řečníky. Současně je majitelem platformy Flipslides pro tvorbu a úpravu prezentací. A navíc ho najdete jako řečníka na TEDu.

 

Lukášova cesta je dlážděna praktickými zkušenostmi a věříme, že vás inspiruje stejně jako nás.

 

Jak se tedy stát skvělým řečníkem a mít geniální prezentace?

 

Petr Bernadič a Honza Laibl


PS: Budeme rádi za vaše postřehy a zpětnou vazbu. Pokud by vás napadlo, komu dalšímu by se rozhovor líbil a mohl by mu přinést inspiraci – pošlete mu ho 🙂


PPS: Chcete vědět o dalším Energeťáku? Přihlašte se k odběru novinek na blogu nebo si nás přidejte na facebooku, linkedInu, instagramu nebo youtube.

Petr Bernadič

Zakladatel a mentor prodeje

Petr je spolumajitelem školícího centra a má na starosti obchod v marketingové agentuře. Jeho denní aktivitou je pomáhat firmám hledat nové cesty, jak prodávat produkty, služby a spolupráce. Koníčkem se mu pak stalo vzdělávání obchodníků a vedoucích i v jiných společnostech, na které si vyhradil pár dní v měsíci.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Další články

Získejte e-book Jak prodat i s vyšší cenou

Pokud nenabízíte ten nejlevnější produkt na trhu, tak právě pro Vás je připravený e-book, kde se dozvíte, jak si nastavit svou prodejní strategii.

Školící centrum jsme založili s vizí předávat letité zkušenosti dalším obchodníkům, protože sami víme, jak bývá naše profese často obtížná a plná zádrhelů. Zakládáme si vždy na férovém přístupu a učíme ho všechny stejně naladěné lidi. Při našich školeních vycházíme nejenom z reálné praxe, ale i z psychologie prodeje, kterou využíváme každý den u našich zákazníků.

Školící centrum Jana Laibla

Každý Prodává, s.r.o.
Chudenická 1059/30, Hostivař, 102 00 Praha 10

IČ: 28129156
Spisová značka:
C 184321 vedená u Městského soudu v Praze

©2022 - Všechna práva vyhrazena | Školící centrum Jana Laibla

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.