...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Každý musí umět využívat LinkedIn v obchodním světě

Každý musí umět využívat LinkedIn v obchodním světě

Celodenní workshop pro každého, kdo chce využívat potenciál sociální sítě LinkedIn na maximum. Získáte profesionální LinkedIn profil a strategii na míru, která vám pomůže k výsledkům. Začnete více prodávat díky (možná novému) obchodnímu nástroji, budovat s klienty bližší vztahy a zvýšíte viditelnost a hodnotu vaší značky a značky firmy.

7 900 Kč

Bez DPH

Online

Formát workshopu

8 hodin

Sdílení zkušeností z praxe

Lektor:
Termíny:
Další termín připravujeme

Celodenní workshop pro každého, kdo chce využívat potenciál sociální sítě LinkedIn na maximum. Získáte profesionální LinkedIn profil a strategii na míru, která vám pomůže k výsledkům. Začnete více prodávat díky (možná novému) obchodnímu nástroji, budovat s klienty bližší vztahy a zvýšíte viditelnost a hodnotu vaší značky a značky firmy.

7 900 Kč

Bez DPH

Online

Formát workshopu

8 hodin

Sdílení zkušeností z praxe

Lektor:
Termíny:
Další termín připravujeme

Workshop: Každý musí umět využívat LinkedIn v obchodním světě

Workshop: Každý musí umět využívat LinkedIn v obchodním světě

7 900 Kč (bez DPH)

Získejte nový zdroj obchodních příležitostí

Workshop vznikl právě pro ty z vás, kteří nechtějí LinkedIn jako další sociální síť, ale jako nástroj, který vám pomůže k lepším obchodním výsledkům. Nastavíme vaše profily tak, aby vám pomohli k dosažení vašich cílů. Vydefinujeme si strategii a kroky, které pomohou k jejich dosažení a vy tak budete mít jasný návod. Kde vzít konkrétní cílové skupiny? Jak je oslovit? jak zaujmout? Jak být prioritou pro dané kontaktní osoby? A jak najít obchodní potenciál? To si společně nastavíme na workshop. Nemusíte se bát nějaké akademie a balastu, s námi budete vše tvořit přímo na místě a druhý den můžete jít rovnou do akce.

Co se na workshopu naučíte?

Vytvořit profesionální profil

Každý známe ty workshopy a školení, které vás nadchnou, ale do praxe už se nic nepřenese. Proto budeme přímo na workshopu společně tvořit váš profesionální profil na LinkedIn, abyste už druhý den mohli začít s dalšími kroky ze strategie.

Nastavit strategii a držet se jí

Cesta bez cíle nepřináší výsledky, proto si společně definujeme cíle a nastavíme takovou strategii, která vám pomůže k jejich dosažení.

Psát poutavý a prodejní obsah

Obsah pomáhá ke zvýšení důvěryhodnosti, odbornosti, ale ukáže to i vás jako člověka. Často lidé zapomínají, že píšou lidem a pojmou příspěvky jako referáty. Ukážeme vám, jak psát poutavě a přesto prodejně a s přidanou hodnotou, aniž byste museli být marketéři.

Efektivně prodávat na LinkedIn

Ukážeme vám, jak tuto síť využít ke zvýšení prodejů. Dotáhnete do konce více obchodů. Udržíte dlouhodobé obchodní kontakty s klienty. Zvýšíte svůj kredit v očích zákazníků a dostanete se k zajímavějším dealům/obchodům.

Budovat síť kontaktů

Využívání filtrování, navazování spojení a rozšiřování obchodní sítě promyšleně a s tahem na branku. Najdete jednoduše zákazníky, kteří vaše řešení opravdu ocení.

Využívat i placených nástrojů

LinkedIn lze využívat zdarma, ale jsou k dispozici i placené nástroje. Ukážeme vám jejich možnosti, výhody i nevýhody a kdy je vhodné nad nimi přemýšlet a kdy je to zbytečné vyhození peněz.

Pro koho je workshop určený?

Pro ředitele a majitele firem

Zrevidujte svou byznysovou strategii, zefektivněte procesy a zajistěte firmě prosperující budoucnost výsledky.

Pro manažery a vedoucí

Staňte se uznávaným leaderem v týmu i v celé firmě a veďte svůj tým k vyšším výsledkům.

Pro manažery a vedoucí call center

Díky vlastnímu call centru máme mnoho zkušeností, o které se s vámi podělíme a přinesou výsledky.

Pro obchodníky

Získejte návody na procesy, obchodní strategie a na vyšší výsledky a zisky.

Pro account manažery a operátory

Zjednodušte si svou práci a buďte efektivnější při plnění cílů.

Harmonogram workshopu

9:00-9:30

Úvod a seznámení se

Všichni se seznámíme a definujeme si cíle workshopu a hlavní témata, na která se vrhneme.

9:30-11:00

Inspirace výsledků díky obchodnímu využití LinkedIn

Přestavím vám LinkedIn a jak ho používat nikoliv jako další sociální síť, ale jako nástroj pro zvýšení obchodních výsledků. Ukážu vám, co funguje a co je naopak ztrátou času.

11:00-11:15

Pauza na občerstvení

11:15-12:45

Prodávejte více díky LinkedIn

Do cesty zákazníka dnes určitě patří budování důvěry i v online prostředí. Postavíme společně LinkedIn nejen jako vaši online byznys vizitku, ale jak součást obchodního procesu, kde získáte větší kredit a prioritu v očích klientů.

12:45-13:15

Oběd

13:15-14:45

Nástroje nastavené k výkonu

Společně vytvoříme prodejní profil, díky kterému si vaši klienti lépe uvědomí hodnotu, kterou přinášíte. Efektivně najdeme vaši cílovou skupinu, vyhodnotíme ji a vytvoříme podklady pro její správné kontaktování. Využijeme další nástroje tak, abyste využívali vše k nejvyššímu obchodnímu výsledku za co nejmenší investované energie.

14:45-15:00

Pauza na odpolední kávu

15:00-17:00

Efektivní strategie pro splnění cílů

Spojíme jednotlivé metody do akčních kroků a nastavíme konkrétní strategii pro dosažení vámi definovaných cílů.

Dostanete navíc

Manuál k tvorbě profilu

Budete si tak moci držet aktuální profil a kdykoliv se k manuálu můžete vrátit a poradit i kolegům

Příklady komunikace

Ukázky komunikací s potenciálními klienty od první zprávy přes navazující až k domluvení schůzky

Příklady pro psaní obsahu

Ukázky příspěvků pro snazší začátky psaní

Zápis z celého workshopu

Včetně principů a příkladů

Termíny workshopu

Další termín připravujeme

Ukázka z workshopu

Workshopem vás provede

CEO | Specialista na zvyšování ziskovosti, vedení týmů a obchod

Účastníci, které workshop posunul na novou úroveň

Daniela Jurašíková

Daniela Jurašíková

CEO
Osobní Asistentka.cz

Založila jsem si LinkedIn před pár roky, ale více jsem to neřešila. Narazila jsem na workshop od Petra a rozhodla jsem se, že tomu dám šanci. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, protože jsme můj profil vylepšili na profi úroveň a začali se mi klienti ozývat i sami. Teď je to jeden z mých hlavních zdrojů obchodů. Díky Petře za workshop, přátelský přístup a posun v byznyse.

Zobrazit celou referenci
Lukáš Podzimek

Lukáš Podzimek

Česká Podnikatelská Aliance
Partner ČPA

Praktické a srozumitelné. Líbilo se mi, že jsem si vytvořil celý profil hned na workshopu a neodnesl jsem si to jako úkol na doma, a navíc jsem rovnou dostal i zpětnou vazbu jak od Petra, tak od ostatních. Celý den byl fajn a odnáším si hodně myšlenek i do obchodu na LinkedInu. Díky

Zobrazit celou referenci
František Školník

František Školník

Majitel
OnlineSales.cz

Na LinkedInu nejsem žádný nováček, a tak jsem neměl žádná velká očekávání od workshopu. Petr mi ale ukázal spoustu vychytávek a tipů, jak využít LinkedIn ještě lépe a více obchodně. Líbila se mi struktura workshopu, která měla logickou posloupnost a společné debatování nad jednotlivými tématy. Co hodnotím velmi kladně jsou: nové poznatky k LinkedIn jako k obchodnímu nástroji, vytvoření profesionální profilu, pohodová atmosféra, super občerstvení.

Zobrazit celou referenci

Časté dotazy a odpovědi

Co bude k workshopu potřeba?

Dobrá nálada, notebook, byznysová profilová fotografie pro vložení na LinkedIn, pokud ji tam už nemáte a případné otázky, které byste rádi probrali.

Nemám LinkedIn profil vytvořený, mohu i tak přijít?

Než dorazíte, tak si ho prosím založte alespoň se základními údaji a ideálně fotkou. Každopádně je to kurz právě pro vás, protože půjdeme od základů až k trendům.

Pokud bychom chtěli přijít více jak 3 z jedné firmy, jak to máme udělat?

Abychom zajistili kvalitu workshopu pro všechny účastníky, nedoporučujeme, aby z jedné firmy přišli více jak 3 lidé. V případě zájmu více lidí z jedné firmy, doporučujeme využít možnost workshopu na míru, který bude maximálně odpovídat vašim potřebám a cílům. Pokud byste i tak trvali na tomto workshopu, rozdělte se prosím do více termínů.

Na jaké platformě bude probíhat workshop, pokud bude online? Budou potřeba nějaké další programy?

Workshop poběží přes Zoom, proto si prosím stáhněte před workshopem tento program. Dále je potřeba mít účet na Googlu pro sdílení pracovních listů, a to je vše.

Ukážete nám i placené reklamy?

Propagaci příspěvků a tvoření reklam na workshopu řešit nebudeme. Zaměřujeme se na aktivní používání vlastní činností, kde není třeba finanční investice, pouze časová.

Nemohu se dostavit na zakoupený workshop, co teď?

Pokud zrušíte účast ve lhůtě 8 až 14 dnů (včetně) před datem akce, činí stornopoplatek 50 % z ceny. V případě zrušení účasti ve lhůtě méně než 7 dnů před datem nebo se nedostavíte na akci, činí stornopoplatek 100 % ceny.

Pošlete workshop šéfovi

Usnadněte šéfovi výběr vhodného workshopu pro vás. Pošlete mu tento workshop rovnou do e-mailu. Rád Vás určitě ve vzdělávání podpoří.

Vaše zpráva:
"Ahoj, narazil(a) jsem na workshop, který by mě posunul v mých dovednostech zase o kus dál. Rád(a) bych na sobě pracoval a budu rád(a), pokud mě v tom podpoříš. Mrkni na to: Odkaz na workshop.

Díky. Ahoj
"

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Chcete více?

Mrkněte na další workshopy

Podívejte se na celou nabídku workshopu a školení. Nebo vyberte individualní řešení.

Konzultace

Konzultujte konkrétní situace se specialistou.

Workshop na míru

Workshopy pro celé týmy, které přizpůsobíme vašemu byznysu a potřebám.

Dlouhodobá spolupráce

Úzká spolupráce, která maximalizuje výsledky.

Na našich workshopech se naučí prodávat opravdu každý

Obchodní techniky a principy, které firmy a jednotlivci nejvíce oceňují a přináší výsledky. Podíváme se na vaše témata a řešení si ukážeme na vašem byznysu, abyste to mohli ihned aplikovat v praxi.

Nejbližší termíny:

Praha -
26.10.2023 |
09:00–
17:00 |
Kapacita: 10 lidí

5 900 Kč

bez DPH

Veďte samostatný tým, který bude následovat společnou vizi, a buďte uznávaným leaderem. Zaměříme se na strategii a zefektivnění procesů, naučíte se pracovat s různými typy chování členů, s kompetencemi a motivací.

Nejbližší termíny:

Praha -
12.10.2023 |
09:00–
17:00 |
Kapacita: 10 lidí
Praha -
17.1.2024 |
09:00–
17:00 |
Kapacita: 10 lidí
Praha -
21.2.2024 |
09:00–
17:00 |
Kapacita: 10 lidí

7 900 Kč

bez DPH

Chcete se zbavit slabin nebo se vypořádat s nějakým problémem ve vašem týmu? Každá společnost je jiná a proto pro vás připravíme workshop na míru vašim požadavkům, oboru a dalším důležitým parametrům.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Poptat termín workshopu "Každý musí umět využívat LinkedIn v obchodním světě"

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Ještě než odejdete...

Připojte se k dalším 6752 majitelům firem, manažerům a obchodníkům, kteří odebírají naše novinky a tipy pro obchod a podnikání a získejte ebook cena versus hodnota.