...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Jsme online

Po–Pá: 8.00–18.00
Každá firma má prostor k růstu

Každá firma má prostor k růstu

Workshop pro ředitele a majitele firem, kteří chtějí zefektivnit procesy ve firmě, dosahovat výsledků a vést úspěšnou a zdravou firmu. Ukážu vám, jak pracovat se strategickou pyramidou a s metodou Expectation Exchange, která řeší tvorbu středního managementu tak, aby fungoval. V případě zájmu účastníků se zabýváme i fluktuací lidí a jak jí zamezit. Dozvíte se, na kterých pilířích stojí váš byznys, co brání růstu firmy, co ho podporuje a jak zvýšit atraktivitu vašeho produktu nebo služby. Workshop vede podnikatel s 25letou praxí, který interně působil v desítkách firem, kterým ušetřil stovky hodin, a proškolil 250+ ředitelů a majitelů.

5 900 Kč

Bez DPH

Online

Formát workshopu

4 hodiny

Sdílení zkušeností z praxe

Lektor:
Termíny:
Další termín připravujeme

Workshop pro ředitele a majitele firem, kteří chtějí zefektivnit procesy ve firmě, dosahovat výsledků a vést úspěšnou a zdravou firmu. Ukážu vám, jak pracovat se strategickou pyramidou a s metodou Expectation Exchange, která řeší tvorbu středního managementu tak, aby fungoval. V případě zájmu účastníků se zabýváme i fluktuací lidí a jak jí zamezit. Dozvíte se, na kterých pilířích stojí váš byznys, co brání růstu firmy, co ho podporuje a jak zvýšit atraktivitu vašeho produktu nebo služby. Workshop vede podnikatel s 25letou praxí, který interně působil v desítkách firem, kterým ušetřil stovky hodin, a proškolil 250+ ředitelů a majitelů.

5 900 Kč

Bez DPH

Online

Formát workshopu

4 hodiny

Sdílení zkušeností z praxe

Lektor:
Termíny:
Další termín připravujeme

Workshop: Každá firma má prostor k růstu

Workshop: Každá firma má prostor k růstu

5 900 Kč (bez DPH)

Přijďte zjistit, kam se může vaše firma posunout

Workshop je určený každému, kdo chce řídit firmu strategicky a nevěnovat se pouze operativě, která brzdí rozvoj celé firmy. Delegování někdy bývá velmi těžké, protože kdo to udělá lépe než já? Možná to znáte sami. Proto na workshopu řešíme i správné vytvoření středního managementu a fluktuaci lidí. Jak nastavit procesy ve firmě tak, abyste se mohli věnovat strategickým aktivitám a vaše firma mohla dosahovat vyšších výsledků a růst. Ukážeme vám, jak získat více zakázek, nahlédneme na váš produkt z jiného úhlu a zaměříme se na řízení obchodu. Díky těmto krokům navíc získáte i čas pro sebe a budete moci trávit čas i jinými aktivitami než jen řízením firmy.

Co se na workshopu naučíte?

Udržet nadhled a soustředit se na strategii

Společně nalezneme, které činnosti jsou pro vás strategické a které je lepší delegovat. Ukážeme vám, jak si najít čas na důležité věci a jak automatizovat operativní činnosti.

Vytvořit procesy pro zvýšení efektivity

Nastavení procesů a kompetencí je důležité pro fungování celé firmy. Lidé musejí mít jasnou představu o jejich povinnostech, očekávaných výstupech a kompetencích bez zbytečné byrokratické zátěže. Nestavte korporát, ale mějte zdravou a funkční firmu.

Vytvoření střední managementu a snížení fluktuace

Ukážeme vám, jak vytvořit střední management, abyste měli uvolněné ruce ke strategickému vedení. Častým tématem je i fluktuace ve firmách. Dozvíte se, jak ji snížit a nepřicházet o klíčové lidi vašeho týmu.

Mít úspěšný produkt a zvyšovat jeho atraktivitu

K tomu je potřeba najít strategii, která povede k odlišení od konkurence, definovat hlavní přidanou hodnotu produktu a správně ji odkomunikovat zákazníkům nebo napříč firmou. To vše na workshopu zjistíte.

Získávat více zakázek

Ukážeme vám, jakým způsobem fungovat z pozice majitele nebo ředitele při hledání strategických obchodních příležitostí a na co se zaměřit při práci s obchodním trychtýřem. Firma je hlavně o lidech, proto se podíváme i na to, jak motivovat a odměňovat zaměstnance efektivně, aby to vedlo k výsledkům.

Pro koho je workshop určený?

Pro ředitele a majitele firem

Zrevidujte svou obchodní strategii, zefektivněte procesy a přineste do firmy řád a výsledky.

Pro manažery a vedoucí

Zaveďte dlouhodobou strategii a přiveďte svůj tým k vyšším výsledkům.

Pro manažery a vedoucí call center

Díky vlastnímu call centru máme mnoho zkušeností, o které se s vámi podělíme a přinesou výsledky.

Harmonogram workshopu

13:00 - 13:15

Úvod a seznámení se

Všichni se seznámíme a definujeme si cíle workshopu a hlavní témata, na která se vrhneme a která vás zajímají. Často majitelé přichází s tématy:

  • Jak podpořit růst firmy, nebo zvýšit její tržní podíl
  • Jak správně nastavit pravidla spolupráce, aby tým dodával výsledky ve stanovém čase a kvalitě
  • Jak propsat poslání, vizi a hodnoty do týmu obchodníků
  • Jak pracovat s motivací obchodníků a zvýšit jejich výkonnost
  • Jak vybudovat střední management
13:15 - 14:00

První blok

Představím vám jednotlivé fáze vývoje firmy, zjistíte, v jaké fázi se nacházíte právě vy z pohledu trhu a co pomáhá při přechodu z jedné fáze do další. Ukážu vám, hlavní důvody, proč jsou firmy úspěšné a jiné selhávají a co platí ve vašem případě.

14:00 - 14:45

Druhý blok

Zaměříme se na strategické řízení a jednotlivé kroky, které jsou nezbytné a jak jednotlivé části implementovat do práce majitele nebo top managementu. Jak změnit kulturu, uřídit rozvojové projekty a jak se dostat od procesního k inovativnímu myšlení.

14:45-15:00

Pauza

15:00 - 16:00

Třetí blok

Ukážu vám, jak rozpohybovat projekty, udržet si na nich pozornost a dokončit je ve stanoveném termínu. Podíváme se na časté chyby v řízení projektů, ukážu vám, jak vytvořit smysluplný plán realizace projektů a uřídit jej.

16:00 - 17:00

Čtvrtý blok

Procesy jsou alfou i omegou každé úspěšné firmy. Prozradím vám, jak nastavit firmu a posouvat její výkonnost z pohledu průchodu zakázky firmou a dosahovat vyšších výsledků. Zaměříme se i na vaši vizi a jak ji překlápíte do konkrétních cílů a na váš byznys plán.

Dostanete navíc

Prezentaci workshopu

Včetně principů a příkladů

Principy vývoje firmy

Přechod z jednoho stádia do druhého

Strategickou pyramidu

Od vize k akci

Správnou konstrukci firmy

Objevíte potenciál pro správné nastavení firmy

Termíny workshopu

Další termín připravujeme

Ukázka z workshopu

Workshopem vás provede

Specialista na strategické řízení, rozvoj leadershipu a time management

Účastníci, které workshop posunul na novou úroveň

Play Video
David-Duc

David Duc

Zakladatel
Tiktokuj.cz
matej-kusy

Matěj Kusý

Majitel
Business for all

Libor skvěle odhadl mojí osobnost a úroveň znalostí v oblasti řízení a vedení lidí. Díky tomu dokáže skvěle přizpůsobit koučink dané osobě a přesně pozná, do jaké hloubky může jít, aby dotyčný pochopil vše, co vysvětluje a to mě zaujalo nejvíce. Jeho zkušenosti a výsledky v daném oboru jsou vynikající a mluví za něj. Zatím jsem nepotkal lepšího business mentora.

Zobrazit celou referenci
icon-man

Martina Bradová

Majitelka
Agentura Martina Bradová

Počet účastníků byl komorní, v počtu 3 lidí se velmi efektivně pracovalo. Všichni jsme měli prostor se na cokoliv ze svého prostředí a situace zeptat a bylo nám obratem zodpovězeno. Workshop s Liborem probíhal v přátelské atmosféře, měl spád a pro mě zcela jistě praktický přínos. Načerpala jsem mnoho inspirace se stejně smýšlejícími lidmi. :)

Zobrazit celou referenci

Časté dotazy a odpovědi

Co si mám připravit na workshop?

Dobrou náladu a otázky, které byste rádi probrali.

Je workshop opravdu jen pro ředitele a majitele nebo i pro vedoucí role?

Workshop je určený pouze pro majitele a ředitele firem, abychom se drželi témat, které budou mít opravdový přínos do praxe. V případě, že byste rádi zapracovali na strategickém vedení, můžete si domluvit konzultaci, kde se podíváme blíže na vaši situaci. Pokud na sobě chcete pracovat v roli vedoucího, dorazte na workshop: Jak motivovat každého v týmu k lepším výsledkům.

Co všechno bych měl znát, abych nebyl ztracený?

Alespoň částečně svoji představu o vizi společnosti nebo projektu.

Jsem začátečník v pozici majitele, pomůžete mi?

Ano, není nic důležitějšího, než se pustit do budování firmy správně se správně nastavenými procesy a rozdělenými kompetencemi napříč celou firmou.

Jsem majitel už hodně let, vážně mi můžete pomoci?

Ano, blíže se podíváme na vaše strategické řízení, zrevidujete si procesy ve firmě a objevíte nové možnosti k růstu.

Pokud bychom chtěli přijít více jak 3 z jedné firmy, jak to máme udělat?

Abychom zajistili kvalitu workshopu pro všechny účastníky, nedoporučujeme, aby z jedné firmy přišli více jak 3 lidé. V případě zájmu více lidí z jedné firmy, doporučujeme využít možnost workshopu na míru, který bude maximálně odpovídat vašim potřebám a cílům. Pokud byste i tak trvali na tomto workshopu, rozdělte se prosím do více termínů.

Na jaké platformě bude probíhat workshop, pokud bude online? Budou potřeba nějaké další programy?

Workshop poběží přes Zoom, proto si prosím stáhněte před workshopem tento program. Dále je potřeba mít účet na Googlu pro sdílení pracovních listů, a to je vše.

Nemohu se dostavit na zakoupený workshop, co teď?

Pokud zrušíte účast ve lhůtě 8 až 14 dnů (včetně) před datem akce, činí stornopoplatek 50 % z ceny. V případě zrušení účasti ve lhůtě méně než 7 dnů před datem nebo se nedostavíte na akci, činí stornopoplatek 100 % ceny.

Líbí se vám workshop?

Usnadněte šéfovi výběr vhodného workshopu pro vás. Pošlete mu tento workshop rovnou do e-mailu. Rád Vás určitě ve vzdělávání podpoří.

Vaše zpráva:
"Ahoj, narazil(a) jsem na workshop, který by mě posunul v mých dovednostech zase o kus dál. Rád(a) bych na sobě pracoval a budu rád(a), pokud mě v tom podpoříš. Mrkni na to: Odkaz na workshop.

Díky. Ahoj
"

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Chcete více?

Mrkněte na další workshopy

Podívejte se na celou nabídku workshopu a školení. Nebo vyberte individualní řešení.

Konzultace

Konzultujte konkrétní situace se specialistou.

Workshop na míru

Workshopy pro celé týmy, které přizpůsobíme vašemu byznysu a potřebám.

Dlouhodobá spolupráce

Úzká spolupráce, která maximalizuje výsledky.

Na našich workshopech se naučí prodávat opravdu každý

Obchodní techniky a principy, které firmy a jednotlivci nejvíce oceňují a přináší výsledky. Podíváme se na vaše témata a řešení si ukážeme na vašem byznysu, abyste to mohli ihned aplikovat v praxi.

Nejbližší termíny:

Praha -
14.6.2023 |
09:00–
17:00 |
Kapacita: 10 lidí
Praha -
26.7.2023 |
09:00–
17:00 |
Kapacita: 10 lidí
Praha -
7.9.2023 |
09:00–
17:00 |
Kapacita: 10 lidí

5 900 Kč

bez DPH

Veďte samostatný tým, který bude následovat společnou vizi, a buďte uznávaným leaderem. Zaměříme se na strategii a zefektivnění procesů, naučíte se pracovat s různými typy chování členů, s kompetencemi a motivací.

Nejbližší termíny:

Praha -
31.8.2023 |
09:00–
17:00 |
Kapacita: 10 lidí

7 900 Kč

bez DPH

Chcete se zbavit slabin nebo se vypořádat s nějakým problémem ve vašem týmu? Každá společnost je jiná a proto pro vás připravíme workshop na míru vašim požadavkům, oboru a dalším důležitým parametrům.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Poptat termín workshopu "Každá firma má prostor k růstu"

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Ještě než odejdete...

Připojte se k dalším 6648 majitelům firem, manažerům a obchodníkům, kteří odebírají naše novinky a tipy pro obchod a podnikání a získejte ebook cena versus hodnota.