fbpx

Workshopy a konzultace

Školící centrum Jana Laibla

Využijte možnosti workshopů s profíky z praxe. Školitelé se pohybují ve svém oboru více než 10 let. Vše se snaží ukázat na příkladech a sami klienti si to i vyzkouší. Nemůžeme vám, ale zaručit, že bude každý workshop stejný. Vždy je upraven podle klientů, tak aby jim to sedělo na míru a využili to ve své práci. Pokud byste raději individuální přístup, máme možnost osobní konzultace s každým z lektorů nebo uspořádání workshopu přímo u vás ve firmě. 

Jak to vypadá na našich workshopech

Chcete individuální konzultaci nebo interní workshop přímo u vás ve firmě? Pište, volejte nebo nám zanechte kontakt a my se vám ozveme!

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.