fbpx

Workshopy

Školící centrum Jana Laibla

Využijte možnosti workshopů s profíky z praxe. Specialisté se pohybují ve svém oboru více než 17 let. Vše vám ukážou na příkladech z vašeho byznysu a sami si to i vyzkoušíte. Nemůžeme vám, ale zaručit, že bude každý workshop stejný. Vždy je upraven podle vás, tak aby vám to sedělo na míru a využili jste to ve své práci. Pokud byste raději individuální přístup, máte možnost osobní konzultace s každým ze specialistů, uspořádání workshopu na míru nebo možnost dlouhodobé spolupráce

Jak to vypadá na našich workshopech

Celodenní workshop
pro obchodníky

Cena: 4.900 Kč bez DPH (5.929 Kč vč. DPH)

Počet účastníků: 10

Během jednoho dne Vás provedeme obchodními technikami a principy, které společnosti nejvíce oceňují a dlouhodobě jim pomáhají k výsledkům, a to vše si uvedeme i do praxe.

Celodenní online workshop
pro obchodníky a vedoucí

Cena: 4.900 Kč bez DPH (5.929 Kč vč. DPH)

Počet účastníků: 10

Naučíme Vás používat nové techniky k rychlému domluvení schůzek po telefonu a odnesete si call script šitý na míru. Na konkrétních hovorech uslyšíte, co funguje a naopak čemu se vyhnout.

Online workshop pro ředitele a majitele firem, kteří chtějí zefektivnit procesy ve firmě

Cena: 5.900 Kč bez DPH (7.139 Kč vč. DPH)

Počet účastníků: 10

Podíváme se na 4 pilíře, na kterých stojí Váš byznys a zjistíme, co brání růstu a co ho naopak podporuje. Zaměříme se i na produkt, jak zvýšit jeho atraktivitu na trhu a řídit obchod.

Dvoudenní workshop
pro vedoucí a manažery

Cena: 20.000 Kč bez DPH (24.200 Kč vč. DPH)

Počet účastníků: 4

Během dvoudenního kurzu se podíváme na to, jak motivovat tým k následování společné vize a zvýšení jeho prodejů. Ukážeme si, jak pracovat s kompetencemi obchodníků, aby začali pracovat samostatně a vy se stali uznávaným leaderem.

Text text text Text text text Text text text Text text text Text text textText text textText text text Text text textText text text Text text text Text text text Text text text Text text text Text text text

Profese obchodník je videokurz, který vás v 10 videolekcích naučí, jak prodat jakýkoliv produkt nebo službu.

Videokurzy

Aktuální nabídka akcí a kurzů 
Školícího centra Jana Laibla

Chcete individuální konzultaci nebo interní workshop přímo u vás ve firmě? Pište, volejte nebo nám zanechte kontakt a my se vám ozveme!

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.