fbpx

Pokud hledáte zajímavé tipy od odborníků na prodej, obchod a marketing, tak v tomto blogu najdete videozáznam ze křtu mé knížky.

Jako hosté a kmotři knížky byli pozváni tři odborníci v oblasti prodeje. Pokud jste tedy něco z přednášky nestihli nebo jste se křtu nezúčastnili, můžete se na ně podívat on-line.

Samotný křest knihy, přání autora a kmotrů:

Přednáška – Filip Dřímalka

Celosvětový speaker, podnikatel a mentor v oblasti marketingu a to především v on-line světě. Jeho téma byly on-line nástroje pro obchodníky a obchodnický marketing.
www.drimalka.com

Přednáška –  Miroslav Princ

Vyhledávaný odborník v oblasti obchodního telefonování. Jeho tématem bylo využívání telefonu v prodeji, domlouvání schůzek a to s ohledem na dnešní trh.
www.prodejpotelefonu.cz
https://www.youtube.com/watch?v=eJI_nQ4_6Yc

Přednáška – Štěpánka a Libor Zinkaizlovi

Lídři několika networkingových klubů a mentoři v oblasti sdílení kontaktů. Manželé Zinkaizlovi nám prozradili, jak využívat networkingových nástrojů za účelem získání nových zákazníků.
www.bforb.cz
https://www.youtube.com/watch?v=MPWgeXc2TzU

Prezentace všech speakerů ke stažení

https://janlaibl.cz/krest/prezentace.zip

Moc děkuji hostům, že přijali mé pozvání a všem, kteří se křtu zúčastnili. Vážím si toho.
Úspěšné obchody v roce 2015 🙂

Honza

Strategické vedení firem a školení obchodníků a obchodních týmů

“Hlavním důvodem, proč předávám své zkušenosti, je snaha o zlepšení pohledu na profesi obchodníka a zvýšení kultury prodeje obecně. Obchodník je jednou z nejtěžších profesí, ale zároveň jednou z nejlepších, které si můžete vybrat.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Další články

Získejte e-book Jak prodat i s vyšší cenou

Pokud nenabízíte ten nejlevnější produkt na trhu, tak právě pro Vás je připravený e-book, kde se dozvíte, jak si nastavit svou prodejní strategii.

Školící centrum jsme založili s vizí předávat letité zkušenosti dalším obchodníkům, protože sami víme, jak bývá naše profese často obtížná a plná zádrhelů. Zakládáme si vždy na férovém přístupu a učíme ho všechny stejně naladěné lidi. Při našich školeních vycházíme nejenom z reálné praxe, ale i z psychologie prodeje, kterou využíváme každý den u našich zákazníků.

Školící centrum Jana Laibla

Každý Prodává, s.r.o.
Chudenická 1059/30, Hostivař, 102 00 Praha 10

IČ: 28129156
Spisová značka:
C 184321 vedená u Městského soudu v Praze

©2022 - Všechna práva vyhrazena | Školící centrum Jana Laibla

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.