fbpx

Přemýšleli jste někdy nad tím, jakou cestu k úspěchu měla vaše oblíbená kapela nebo zpěvák? Určitě za tím byla i velká dávka štěstí, ale především museli věřit ve vlastní cestu, sami v sebe a v to, co dělají. Ukázat svou pravou tvář. Vsadit na svou autenticitu. Jejich originalita a energie je totiž to, co nás na nich přitahuje.

Často se snažíme dostat do normálu, do nějaké šablony, aby si o nás někdo něco nemyslel. Myslíme na to, jak nás budou lidi hodnotit. Sama to znám, nejen v hudbě a v muzikoterapii. Může se zdát, že hvězdy showbusinessu to mají oproti nám snazší. V tomhle světě se přece extravagance nosí. Ale dost možná se i oni museli v začátcích kariéry postavit před rozhodnutí, jestli budou stavět na své autenticitě, tak jak je to baví. A věřit, že najdou a osloví své publikum.

Když děláme něco, co nás opravdu baví a co vychází přímo z nás, je to pro ostatní velmi přitažlivá energie. Lidi to z nás cítí a podvědomě hledají inspiraci, že i oni by mohli být sami sebou. Hledáme si potom k sobě jiným způsobem i své „publikum“, klienty. Přicházejí ti, které také zajímá jejich vlastní originalita. Ať už se věnují v životě nebo profesi čemukoli. Trendy doby přichází a odchází, ale síla této autentické energie zůstává.

Zuzana Kořenová

Hudebnice a partner Školícího centra

Prošla jsem si klasickým hudebním vzděláním i několika turné jako violistka se známou metalovou kapelou.  Během vysoké školy jsem začala studovat Celostní muzikoterapii Dr. Holzera a poté vytvořila svůj originální koncept. Na workshopech pomáhám očistit se od stresu skrze svou hudbu, obnovit si energii a také cítit svou plnou sílu a výjimečnost.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Další články

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.
Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde >>>