fbpx

Workshop uvítá každý, kdo chce domluvit více schůzek, tedy mít i více uzavřených obchodů. Workshop je postaven na praxi, a proto si vše i vyzkoušíte. Dozvíte se, jak váš současný způsob volání působí na zákazníky a ukážeme vám, jaké techniky používat a jak. Z workshopu budete odcházet s vaším (možná novým) spojencem, a to bude telefon a telefonní manuál šitý na míru, který se stane zdrojem nových zákazníků a příležitostí. Díky tomu, že se naši lektoři pohybují neustále v terénu, tak vám ukážeme na konkrétních hovorech, co funguje a čemu byste se měli naopak vyhnout.

Proč dorazit?

Ačkoliv tu jsou telefony s námi už dlouho, stále se ne všichni cítí komfortně mluvit s někým po telefonu, a ještě navíc domluvit schůzku. Právě pro vás je workshop připravený. Ukážeme vám, jak se zbavit strachu z telefonování, vyzkoušíte si techniky, díky kterým budete mít plný diář schůzek a vaše pracovní dny budou zase o něco jednodušší.

Co se naučíte?

 • Jak na obavy z telefonování –  Odnesete si návod, jak se zbavit strachu z telefonování a zapojit volání zákazníkům do každodenní praxe. Volání pro vás bude snadnější a schůzky se vám budou domlouvat s menší námahou. 
 • Jaký styl volání vám sedí a přinese výsledky – Dozvíte se, jaký styl telefonování momentálně používáte a spolu se zpětnou vazbou si odnesete konkrétní návod a techniky, které k vám budou sedět a posunou vaše hovory směrem k domluvené schůzce.
 • Jak vytvořit svůj osobní telefonní manuál  – S pomocí specialisty si připravíte svůj vlastní telefonní manuál, který zaujme vaší cílovou skupinu zákazníků a bude předcházet nejčastějším námitkám. Vaše hovory budou přirozenější, půjdete přímo k věci a poznáte, kdy je čas si říci o obchod.
 • Jak dlouhodobě zvyšovat úspěšnost hovorů – Naučíte se měřit a zvyšovat úspěšnost hovorů. Budete umět efektivně pracovat s kontakty, prodlužovat jejich životnost a recyklovat je. Společně identifikujeme všechny “díry” kudy mohou kontakty utíkat.
 • Z workshopu ihned do praxe – Díky praktickým ukázkám si vše na workshopu vyzkoušíte, dostanete od lektora i ostatních účastníků zpětnou vazbu a druhý den s tím můžete rovnou do praxe!

Pro koho je workshop určený?

Pro obchodníky,

kteří chtějí zvýšit svoji úspěšnost v domlouvání schůzek.

Pro vedoucí týmů,

kteří chtějí, aby měl tým více schůzek.

Pro operátory,

kteří chtějí, aby měl tým více schůzek.

Pro pracovníky zákaznické podpory,

kteří chtějí prodat i na příchozí lince

Pro teamleadery call center

kteří chtějí zvýšit úspěšnost telefonování v týmu.

Workshopem vás provede

Jakub Zamazal

Jakub pomáhá s obchodem a zákaznickou péčí po telefonu jak u jednotlivců, v obchodních týmech, tak i ve velkých call centrech. Působil například ve firmách eDo finance, České radiokomunikace, Wolf ČR, eCentre, Bidli, Poptávej.cz a další. Zvládne rozvolat koholiv. Kromě školení se stále pohybuje v obchodním prostředí a úspěšně podniká přes 14 let. Ať už chcete domluvit schůzku, prodat zajímavý produkt nebo najít obchodní potenciál na příchozí lince, Kuba s vámi celý proces projde, ukáže, jak na to a společně vymyslíte přístup, u kterého se nebudete cítit jako nutiči, a i tak budete mít výsledky. Jestli i vy chcete dosahovat výsledků po telefonu, potkejte se s Kubou na konzultaci nebo workshopu. Telefon je stále jedna z nejefektivnějších forem pro domluvení obchodu, tak ho využijte.

Po telefonu si zvládne každý domluvit schůzku

termín 24.8.2021, 9-17 h, ONLINE

termín 5.10.2021, 9-17 h, ONLINE

kapacita kurzu má limit 10 účastníků
max. 3 lidé z 1 společnosti
Cena kurzu za osobu je 4.900 Kč bez DPH​ (5.929 Kč vč. DPH)

Co říkají účastníci o workshopu

Jak workshop probíhá?

 • Na startu se všichni seznámíme, abychom maximálně využili zpětné vazby na konkrétní byznysy a situace od všech účastníků z různých koutů Čech a Slovenska. 
 • Vysvětlíme si technické nástroje, abyste si z akce odnesli maximum.
 • Společně projdeme témata akce a na základě individuálních požadavků ohneme obsah akce tak, aby to bylo pro vás co nejpraktičtější. Cílem akce není něco školit, ale pomoci k vašim cílům. 
 • Workshop je interaktivní akce, proto nepočítejte s pasivním koukáním do obrazovky, ale se spoluprací nad úkoly
 • A protože chceme být co nejvíce praktičtí a udělat akci o vás, tak si několikrát v praxi hovor vyzkoušíte a dostanete konstruktivní zpětnou vazbu nejen od Kuby, ale i od ostatní účastníků s konkrétními tipy na zlepšení.
 • Součástí je i tvorba materiálů na dané situace, které jsou pro vás důležité. Například funkční reakce na námitky specifické pro váš byznys a další návody, které fungují a sami je využíváme.
 • Otestujete si, jaký je váš komunikační styl a zjistíte, jak s ním pracovat k vašemu prospěchu.
 • Samozřejmostí jsou pravidelné pauzy, abychom si odpočinuli a prostor na oběd a dobití baterek.
 • Během pauz můžeme spolupracovat v online prostředí na sdílených materiálech a rovnou korigovat konkrétní body prodeje nebo reakce na námitky. 
 • Odnesete si od nás certifikát a budeme se těšit na pokračování na navazující akci.

Po telefonu si zvládne každý domluvit schůzku

termín 24.8.2021, 9-17 h, ONLINE

termín 5.10.2021, 9-17 h, ONLINE

kapacita kurzu má limit 10 účastníků
max. 3 lidé z 1 společnosti
Cena kurzu za osobu je 4.900 Kč bez DPH​ (5.929 Kč vč. DPH)

Časté dotazy

Ano. Pro každého máme připravený certifikát o absolvování online i offline workshopu.

Dobrou náladu a otázky, které byste rádi probrali. Případně i konkrétní kontakty, na které chcete zavolat a získat na hovor zpětnou vazbu od Kuby.

Ano. Vše, co použijeme dostanete jako materiál domů a během workshopu vytvoříme telefonní manuál přímo vám na míru.

V takovém případě vám doporučujeme interní workshop pro tým nebo se rozdělte do více termínů.

Workshop poběží přes Zoom, proto si prosím stáhněte před workshopem tento program. Návod zde. Dále je potřeba mít účet na Googlu pro sdílení pracovních listů, a to je vše.

Pokud potřebujete individuální přístup, využijte možnosti konzultace, kde se zaměříme na to, co budete chtít probrat, nastavit a vylepšit, můžete využít i workshopy na míru, který přizpůsobíme vašim požadavkům a cílům, nebo dlouhodobou spolupráci , ve které zanalyzujeme vaši firmu a na základě výstupu vytvoříme strategii a plán na míru, který vám přinese požadované výsledky.

Nebo využijte individuální řešení

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.