fbpx

Petr pomáhá s obchodem jak drobným živnostníkům, tak středním firmám i korporátům. Baví ho hledat nové cesty, jak prodávat produkty, služby a spolupráce, vést a motivovat tým k výsledkům. S Petrem se můžete potkat i v terénu, ve kterém se pohybuje přes 15 let. Působí stále jako obchodník a vedoucí obchodního týmu v partnerské firmě. To mu zajišťuje neustálý přehled o trhu, a proto dokáže na školeních a konzultacích tak jednoduše řešit praktické situace. S obchodem pomáhal například v ČEZ, Benzina, ČSOB, Remington, Vodafone, Russell Hobbs a dalších firmách.

Proškolil 4.000+ obchodníků
Pomohl 50+ firmám s obchodem
Uzavřel obchody v hodnotě 1 mld.+ Kč

Specializace:

  • Sebezdokonalování a sebekoučink 
  • Získávání správných zákazníků a hledání jejich skutečných potřeb
  • Řešení konfliktů a námitek
  • Dotahování a uzavírání obchodů
  • Podpora vedoucích obchodních týmů v dosahování plánů
  • Zvyšování aktivit a prodejů v obchodním týmu

Nejbližší workshopy a školení

Každý může ovládat umění prodejeProfese obchodník

Online
25.11.2021
9-17:00 hod.
4.900 Kč (bez DPH)

Během jednoho dne vás provedeme obchodními technikami a principy, které společnosti nejvíce oceňují a dlouhodobě jim pomáhají k výsledkům, a to vše si uvedeme i do praxe.

Každý musí umět využívat LinkedIn v obchodním světě

Online
20.1.2022
9-17:00 hod.
6.900 Kč (bez DPH)
7.900 Kč (bez DPH)

Za jeden den budete odcházet s profesionálním profilem a jasně nastavenou strategií k naplnění vašich cílů a vytěžení z LinkedIn maximum. Pokud na LinkedInu ještě nejste, budete. Pokud již jste, vylepšíme váš profil a začnete dosahovat výsledků.

Jak motivovat každého v týmu k lepším obchodním výsledkům

Praha
12.-13.10.2021
9-17:00 hod.
20.000 Kč (bez DPH)

Na dvoudenním workshopu se podíváme na to, jak motivovat tým k následování společné vize a zvýšení jeho prodejů. Ukážeme si, jak pracovat s kompetencemi obchodníků, aby začali pracovat samostatně a vy se stali uznávaným lídrem.

Reference na Petra

Naposledy napsané články od Petra

Kde jste mohli na Petra narazit

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.