...
⏰ Blíží se

Máte dotaz? Chcete poradit?

Jsme online

Po–Pá: 8.00–19.00
Každý může prodávat odkudkoliv

Každý může prodávat odkudkoliv

Prodávejte v onlinu jako profesionál. Zjistíte, jak si nastavit efektivní obchodní proces, získáte checklist pro snadné domluvení schůzky i s reakcemi na nejčastější námitky a vychytávky, které zvýší vaši úspěšnost.

2900 Kč

Bez DPH

10 lekcí

Obsah kurzu

3:10 h video

Obsah kurzu

Autor:
Play Video

Prodávejte v onlinu jako profesionál. Zjistíte, jak si nastavit efektivní obchodní proces, získáte checklist pro snadné domluvení schůzky i s reakcemi na nejčastější námitky a vychytávky, které zvýší vaši úspěšnost.

2900 Kč

Bez DPH

10 lekcí

Obsah kurzu

3:10 h video

Obsah kurz

Autor:

Online kurz: Každý může prodávat odkudkoliv

2900 Kč (bez DPH)

Začněte prodávat už dnes. Jak?

Ovládněte obchod i v online prostředí. V dnešní době je to nepostradatelná dovednost, kterou ve firmách maximálně oceňují a zefektivňuje obchodníkům práci. Prodej offline totiž není to samé jako online. Proto náš specialista pro vás připravil jasné návody, ukázku rozdílů mezi online i offline schůzkami a co je posune na novou úroveň.

Najdete tam příklady z praxe, tipy na nástroje, checklisty a vychytávky pro co nejlepší vedení schůzky, abyste i přes kameru uměli předat emoce a energii, která velmi často chybí a dotáhli jste schůzku k cíli. Ať už se bude jednat o první schůzku s potenciálním klientem, samotný prodej nebo follow up po nákupu. Po tomto kurzu to bude brnkačka. Pusťte si video, ve kterém se dozvíte o kurzu více.

10 lekcí, po kterých začnete prodávat jako profesionál

Lekce 1

Jak co nejrychleji posunout své dovednosti na novou úroveň

Obsah lekce:
Získáte klíč, díky kterému budete maximálně úspěšní (nejen) na online schůzkách a zvýšíte své obchodní výsledky. Jeden z nejdůležitějších bodů celého kurz a práci na sobě samém. S tímto checklistem získáte konkrétní návod na to, jak se dlouhodobě zlepšovat a zvyšovat svou úspěšnost schůzkách.
0:04:03 video materiálů
Lekce 2

Jak začít efektivně prodávat online a adaptovat se na změny

Obsah lekce:
Často se bojíme opustit vlastní komfortní zónu a začít s něčím novým, nebo dělat něco jinak. V této rychle se měnící době je to ale nutností. Tato lekce vám prozradí, jak se stát klíčovým obchodníkem ve firmě? Jak se dostat do konkrétního cíle? Jak neodsouvat neustále aktivity? Jak opustit komfortní zónu? Jak se adaptovat na změny? Proč někomu nefunguje prodej z domu, i když je tak zásadní a jak přistupovat k online schůzkám?
0:05:00 video materiálů
Lekce 3

Předávejte emoce i v onlinu a používejte správně nástroje

Obsah lekce:
Kdy sáhnout po online schůzce a kdy je lepší osobní setkání? V jakých situacích používat e-mail a kdy raději sáhnout po telefonu? Jak se dostat k zákazníkovi, který vám nezvedá telefon? Jak se snadněji domluvit na další spolupráci? Jak budovat vztahy i v online prostředí? Proč je špatně si myslet, že se online schůzka může vést stejně jako offline schůzka?
0:13:32 video materiálů
Lekce 4

Efektivní prodejní proces v onlinu

Obsah lekce:
Víte, kde je ten největší problém, proč někomu nefunguje prodej? Jak zvýšit výsledky v hovorech i v online schůzkách? Jak si domluvit schůzku se stávajícím zákazníkem a jak s potenciálním? Jak má vypadat pozvánka na videoschůzku? Jak snížíte pravděpodobnost zrušení schůzek od zákazníků? Co by mělo zaznít při domlouvání schůzky? Jak se vyhnout přesouváním termínů schůzek? Jak si potvrzovat schůzky a proč nepoužívat: "Dobrý den, platí to zítra"?
0:16:52 video materiálů
Lekce 5

Držte se struktury schůzek a zvyšte tah na branku

Obsah lekce:
Jak zvýšíte tah na branku? Jak zaujmout klienta a co ukazovat na schůzkách? Jak používat reference na schůzkách? Jak udržet pozornost klienta? Jak se nenechat rozhodit námitkou? Jak se domluvit na spolupráci? Jak zbytečně nepřicházet o obchody? Jak a kdy je vhodné udělat ten další krok - follow up? Jak pokračovat, když nekoupil? 
0:18:21 video materiálů
Lekce 6

Zajistěte profesionální online schůzku

Obsah lekce:
Jaký software zvolit? Co je důležité zohlednit při volbě softwaru? Proč byste měli natočit pomocné video a nepracovat s videem někoho jiného? Jak zajistit kvalitní zvuk a video? Jaká opatření udělat, aby nic nenarušilo vaši online schůzku? Co se vám bude hodit, pokud chcete udělat schůzku interaktivnější a jak to udělat?
0:09:07 video materiálů
Lekce 7

Vystupujte jako profesionál

Obsah lekce:
Jak působit a mluvit na schůzce? Jak předat energii i přes kameru? Jak nastavit osvětlení, aby byl zážitek z hovoru co nejlepší? Jak zjistit, jak působím a co případně zlepšit? Jaký zvolit dresscode? Na co si dát opravdu pozor? Kde sebrat zpětnou vazbu?
0:12:13 video materiálů
Lekce

BONUS Obchodní metody

Obsah lekce:
Příklady z praxe s použitím obchodních metod, postupů a tipů, které vám zvýší úspěšnost na schůzkách. Objevte metodu retrospektivy nebo metody na uzavírání. Naučte se pracovat s námitkami, minimalizujte odpověď "Rozmyslím si" a odcházejte ze schůzek s jasným výsledkem.
0:09:37 video materiálů
4 PDF souborů
Lekce

BONUS Online nástroje

Obsah lekce:
Tipy na další online nástroje, návody, jak je používat a ve kterých situacích a vychytávky, kterými oslníte zákazníky. Vše je podloženo naší praxí z vlastních byznysů nebo firem, ve kterých působíme.
2:39:57 video materiálů
Lekce

BONUS Checklist na domluvení videoschůzky a nejčastější námitky s jejich reakcemi

Obsah lekce:
Checklisty pro komunikaci se zákazníkem, abyste dosáhli vašich cílů. Příklad komunikace pro domluvení videoschůzky, jaké námitky se mohou objevit a jak na ně reagovat. Také ukázku komunikace přes e-mail s důležitými body, které by v této komunikaci měli být. Jak přes SMS dělat akvizici nebo jak pomocí hovoru vyhrát výběrové řízení na dodavatele.
1 PDF souborů

Co všechno získáte?

7 praktických videolekcí
3 bonusové materiály
Všechny lekce jsou online s přístupem 12 měsíců

Pro koho je online kurz určený?

Pro obchodníky

Získejte návody na procesy, obchodní strategie a na vyšší výsledky a zisky.

Pro ředitele a majitele firem

Zrevidujte svou obchodní strategii, zefektivněte procesy a přineste do firmy řád a výsledky.

Pro manažery a vedoucí

Zaveďte dlouhodobou strategii a přiveďte svůj tým k vyšším výsledkům.

Pro manažery a vedoucí call center

Díky vlastnímu call centru máme mnoho zkušeností, o které se s vámi podělíme a přinesou výsledky.

Pro account manažery a operátory

Zjednodušte si svou práci a buďte efektivnější při plnění cílů.

Ukázka z online kurzu

Online kurzem vás provede

Specialista na obchod, vedení týmů a zvyšování jejich výsledků

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Časté dotazy a odpovědi

Jak mohu za online kurz zaplatit?

Za kurz můžete zaplatit online platební kartou nebo na fakturu.

Mohu sdílet svůj přístup?

Pokud budete chtít podpořit i své kolegy, využijte možnosti multilicence, díky které získáte online kurz za zajímavější cenu.

Jak získám své přihlašovací údaje?

Po zaplacení online kurzu vám přijde e-mail, ve kterém najdete přihlašovací údaje a můžete začít ihned čerpat informace.

Mohu si videa stáhnout a sdílet?

Kurz máte přístupný na stránkách pod přístupovými údaje a nelze sdílet bez naší předchozí dohody.

Pro jakou úroveň pokročilosti je tento kurz?

Tento kurz je vhodný jak pro začátečníky, kteří teprve začínají, tak pro pokročilé, kteří si rozšíří své znalosti a zrevidují své obchodní techniky.

Mohu získat online kurz pro firmu nebo multilicenci?

Ano, v případě nákupu multilicence získáte navíc online kurz za zajímavější cenu včetně administrátorského přístupu, kde můžete sledovat progres vzdělávání vašeho týmu.

Chcete více?

Konzultace

Konzultujte konkrétní situace se specialistou.

Workshop na míru

Workshopy pro celé týmy, které přizpůsobíme vašemu byznysu a potřebám.

Dlouhodobá spolupráce

Úzká spolupráce, která maximalizuje výsledky.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Online kurz do celé firmy

S multilicencí získá celý tým přístup do online kurzu za zajímavější cenu, která se odvíjí od jeho velikosti. Od zvýšení vašich prodejních výsledků vás dělí jen vyplnění tohoto formuláře a pár kliknutí.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Zúčastněte se 4.4. webináře ZDARMA

Odnesete si konkrétní nápady na efektivní využití AI pro generování kvalitních leadů, nastavení obchodního procesu pro uzavření více obchodů a získání doživotních zákazníků.