fbpx

Náš tým

Školící centrum Jana Laibla

Strategické vedení firem a školení obchodníků a obchodních týmů

“Hlavním důvodem, proč předávám své zkušenosti, je snaha o zlepšení pohledu na profesi obchodníka a zvýšení kultury prodeje obecně. Obchodník je jednou z nejtěžších profesí, ale zároveň jednou z nejlepších, které si můžete vybrat.”

Školení obchodníků, account managerů, obchodních týmů a vedoucích

“Každý den pomáhám obchodníkům i firmám hledat nové cesty, jak prodávat produkty, služby a spolupráce, a jak vést a motivovat tým k výsledkům. Baví mě sledovat, jak se i úspěšný obchodník dokáže pozastavit a zdokonalit své dovednosti.”

Školení top managementu, ředitelů a majitelů firem

“Pomáhám majitelům nastavit úspěšnou strategii firmy a obchodu, lépe řídit své podřízené, nastavit efektivní procesy, zvládnout situace, kde firma je ve stagnaci či ji potkaly turbulentní časy, nebo se jen do toho více opřít a být o krok před konkurencí.”

Školení obchodníků, pracovníků call center a zákaznické podpory

“Ať už chcete domluvit schůzku, prodat zajímavý produkt zákazníkovi nebo najít obchodní potenciál na příchozí lince, vezmu telefon s vámi a společně vymyslíme přístup, který vám bude sedět na míru a přinese výsledky.”

Konzultantka pro manažery a majitele call center, operátory a obchodníky

“V call centru jsem si prošla všemi pozicemi od operátorky po manažerku, a tak vám mohu poradit, co nejvíce funguje, jak nastavit strategii a motivovat tým k jejímu dodržování, ale zároveň i ukázat, jak vhodně improvizovat, abyste působili přirozeně.“

Konzultant prodejních manuálů pro obchodníky

“Baví mě práce s celými obchodními týmy. Sledovat, jak se celý tým posouvá a vystupuje jednotně. Jak se zefektivňuje a zrychluje adaptace nováčků,… Zkrátka jak celá spolupráce přináší výsledky.“

Filip Štys

Mindfulness mentor a partner Školícího centra

Metodami cvičení mysli se zabývám již 15 let. Mají velký pro mě přínos v osobním životě, jejich efekt je ale patrný i v mém pracovním nasazení. Pomáhají mi v odolnosti proti stresu, soustředění, jasnosti mysli, schopnosti uvolnit se i ve stresových situacích, empatii, atd. Dnes jsem certifikovaným koučem Mindfulness-based stress reduction (program redukce stresu pocházející z Univerzity v Massachusets). Pomáhám nejen lidem z byznysového prostředí, ale i lékařům, učitelům a dalším náročným profesím předejít stresu a používat náš mozek efektivněji a přirozeněji. Baví mě předávat tyto užitečné nástroje a být svědkem pokroku a transformace mých klientů.

Marek Černohorský

Manažer obchodní divize a partner Školícího centra

Seznámil jsem se s Honzou v jeho firmě, kde jsem začínal jako obchodník. Od té doby mě prodej a obchodnická profese uchvátila. Dnes už řídím tým regionálních manažerů a celou obchodnickou divizi. Občas se musím u zákazníka objevit, abych neztratil kontakt s realitou, a proto si občas dovolím školit naše obchodníky. Je mi vždy ctí, pokud mě Petr nebo Honza požádají o pomoc na nějakém externí projektu.

František Školník

Podnikatel a partner Školícího centra

S Honzou podnikáme v marketingové agentuře, kde tvoříme online strategie prodeje. Obchod a marketing jsou dle mého spojené nádoby. Jsem rád, že jako letitý obchodník můžu zúročit propojení offline a online světa, který dost často v marketingu a obchodu chybí. Ve volném čase přednáším na seminářích a účastním se konferencí se zaměření na obchod a marketing. Baví mne hledat podstatu produktu a přizpůsobovat mu marketingovou komunikaci a obchodní scénář tak, aby si obchodníci mohli prodej na svých schůzkách opravdu užívat.

Miluška Heryšerová

Odborný poradce pro léky, doplňky stravy, výživu a partner Školícího centra

Jelikož jsem povoláním registrační manažerka ve farmacii a mám vystudovanou chemii, vždycky mě to táhlo k hledání správné životosprávy. Mým cílem je pochopení vztahu potravin na fungování různých biochemickým procesů v lidském těle. Kromě registrace léčivých přípravků a doplňků stravy také přednáším na témata zdravé výživy z hlediska chemie a jako výživový poradce se snažím, aby jednoduché principy mohli lidé přenést do běžného života. Občas mě firmy požádají o předání návodů a tipů pro jejich zaměstnance.

Chcete se dozvědět více informací? Pište, volejte nebo nám zanechte kontakt a my se vám ozveme!

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.