fbpx

Využijte možnosti konzultace s jedním z našich specialistů, kteří se stále pohybují v terénu, a proto na vás nečekají příručkové rady, ale opravdu funkční tipy, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Konzultace jsou vždy o vás a o tom, s čím potřebujete pomoci, poradit, nebo něco nastavit, vylepšit… Setkání mohou probíhat jak offline, tak online. Záleží, na čem se domluvíme.

Jaká témata nejčastěji řešíme na konzultacích?

 • Přecházím z pasivního obchodu do aktivního
 • Jak domluvit více schůzek
 • Chci zefektivnit obchodní proces, abych dotáhnul více obchodů
 • Neumím řešit námitky a chci uzavírat více obchodů
 • Jakým způsobem předcházet námitkám, aby nezaznívaly
 • Jak najít zákazníky, kteří naši službu ocení
 • Jak motivovat tým a dosahovat výsledků
 • Jsem bez motivace a bojím se vyhoření
 • Jak vytěžovat klienty na pobočkách/prodejnách/zákaznických linkách – upsell, cross sell
 • Chci lépe zvládat time management, stíhat víc, mít lepší výsledky a udržet si energii
 • Jak efektivně řídit změny ve firmě a dotahovat projekty do úspěšného konce
 • Jak přivést nové obchodníky do výsledku
 • Jak vytěžit stávající zákazníky přes call centrum

S kým si můžete domluvit konzultaci?

Záleží, na které oblasti chcete zapracovat. Každý ze specialistů udělá maximum pro to, aby naplnil vaše požadavky a dosáhli jste požadovaných cílů. S kým se můžete potkat? 

Jan Laibl

Strategické řízení firem a obchod

Honza má za sebou více jak 17letou zkušenost z obchodu, kdy jeho první kroky vedly k prodeji reklamy, kde zjistil, že trénovat na zákaznících je drahé. Od té doby na sobě pracuje a předává své dlouholeté know how a zkušenosti dalším obchodníkům. Kromě obchodu kráčí i na vlně podnikání a řízení svých 8 firem, kde jednou z nich je právě Každý prodává. Tu spoluzaložil s Petrem Bernadičem, se kterým sdílel stejné hodnoty a touhu zvýšit kulturu obchodu. Díky dlouholetým zkušenostem z podnikání můžete s Honzou navázat i na téma strategického managementu firmy a osobního rozvoje. Za svou kariéru pomohl s obchodem v Alza.cz, Equa bank, ČEZ, Sykora kuchyně, Zoot, O2 Czech republic a dalších firmách.

Petr Bernadič

Vedení obchodních týmů a školení obchodníků

Petr pomáhá s obchodem jak drobným živnostníkům, tak středním firmám i korporátům. Baví ho hledat nové cesty, jak prodávat produkty, služby a spolupráce, a vést a motivovat tým k výsledkům. S Petrem se můžete potkat i v terénu, ve kterém se pohybuje přes 15 let. Působí stále jako obchodník a vedoucí obchodního týmu v partnerské firmě. To mu zajišťuje neustálý přehled o trhu, a proto dokáže na školeních a konzultacích tak jednoduše řešit praktické situace. S obchodem pomáhal například v ČEZ, Benzina, ČSOB, Remington, Vodafone, Russell Hobbs a dalších firmách. Ať už chcete zajímavěji prezentovat své služby nebo dotahovat více obchodů do úspěšného konce, případně řešíte další inspiraci v prodeji či vedení týmu a motivování, domluvte si konzultaci s Petrem.

Libor Zinkaizl

Strategické řízení firem a koučink

Libor se věnuje podnikání přes 25 let a jeho dlouholetá zkušenost mu ukázala, že řízení firmy je řemeslo. Na firmy nahlíží komplexně z pohledu obchodu, procesů a úrovně řízení lidí. Díky tomu dokáže doporučit a implementovat ta nejúčinnější řešení a firmy se opět rozbíhají a přináší výsledky. S Liborem se nejčastěji potkávají majitelé a ředitelé, kteří chtějí efektivně zvládat změny ve firmě, dotahovat projekty do konce a vést úspěšnou a zdravou firmu. Působil ve firmách Just, Allianz, ČEZ, Generali, PrintPartners, Tiktokuj a dalších.

Jakub Zamazal

Akviziční hovory a on-job tréninky

Jakub pomáhá s obchodem a zákaznickou péčí po telefonu jak u jednotlivců, tak ve firmách. Baví ho telefonování, a proto se pohybuje v oboru už 14 let. Má tak skvělý přehled o tom, co funguje, a to pak předává na svých školeních a konzultacích. Razí heslo, že teorie bez praxe je k ničemu. Proto vždy bere telefon do ruky, ukáže a následně učí obchodníky, operátory, kohokoliv, jak zvýšit úspěšnost a nastavit si správné myšlení. Můžeme projít vaše postupy volání, podívat se na námitky, zanalyzovat vaše hovory, navrhnout vám ideální telefonní manuál… nebo cokoliv, co vás napadne ohledně telefonování.

Lada Laiblová

Konzultantka pro manažery a majitele call center, operátory a obchodníky

Lada začínala jako operátorka před 14 lety na oddělení zajišťující spokojenost, následovalo retenční oddělení, kde prodávala zákazníkům již bez zájmu, postoupila na team leadera až se vypracovala na manažera call centra a vytvářela nová oddělení. Díky své dlouholeté zkušenosti na různých pozicích napříč call centrem je schopna pomoci i dalším firmám. Naučí vás, jak vytrénovat lidi, aby se drželi telefonního manuálu, ale zároveň uměli vhodně improvizovat a díky tomu působili přirozeně. Stejně tak vám může pomoci v motivaci vašeho týmu tak, aby je to bavilo, chodili rádi do práce a přinášelo to výsledek. U manažerů často otevíráme témata systému práce, nastavení reportingu a bojový plán pro dosažení cílů. Za svou kariéru pomáhala například v O2 Czech Republic, Equa bank, Extéria, Channel Partners, E-ON, Plynule.cz a dalších firmách.

Časté dotazy

Nejčastěji dává smysl úvodní dvouhodinové setkání včetně předchozí přípravy, které stojí 6tis až 8tis Kč (bez DPH). Další spolupráce je závislá na rozsahu a náročnosti řešení

Konzultace jsou nejefektivnější, pokud se chcete soustředit ve 100 % na váš individuální byznys a chcete mít parťáka z praxe, který vám pomůže k dlouhodobým výsledkům.

Cílem je pomoci vám ke konkrétnímu výsledku. Jedna konzultace může být zajímavá inspirace, která i tak bude mít konkrétní výstup. Pokud ale řešíte trvalý efekt, určitě domluvíme více bloků, tak aby to dávalo oběma stranám smysl.

Před konzultací si vždy domluvíme konkrétní témata a zadání, abychom byli co nejefektivnější. Často z toho vyvstanou úkoly ještě před prvním setkáním a určitě akční plán po skončení setkání.

První konzultace se platí až po jejím absolvování. Dorazí vám faktura se 7denní splatností. V případě následujících konzultací si dopředu rezervujeme naše kapacity, a v tomto případě se platí předem.

Kromě konzultací můžete využít i workshopy, které pravidelně pořádáme, workshopy na míru, které přizpůsobíme vašim požadavkům a cílům nebo dlouhodobou spolupráci, ve které zanalyzujeme vaši firmu a na základě výstupu vytvoříme strategii a plán na míru, který vám přinese požadované výsledky.

Reference

Celodenní workshop
pro obchodníky

Během jednoho dne Vás provedeme obchodními technikami a principy, které společnosti nejvíce oceňují a dlouhodobě jim pomáhají k výsledkům, a to vše si uvedeme i do praxe.

Online workshop pro ředitele a majitele firem, kteří chtějí zefektivnit procesy ve firmě

Cena: 5.900 Kč bez DPH (7.139 Kč vč. DPH)

Počet účastníků: 10

Podíváme se na 4 pilíře, na kterých stojí Váš byznys a zjistíme, co brání růstu a co ho naopak podporuje. Zaměříme se i na produkt, jak zvýšit jeho atraktivitu na trhu a řídit obchod.

Celodenní online workshop
pro obchodníky a vedoucí

Naučíme Vás používat nové techniky k rychlému domluvení schůzek po telefonu a odnesete si telefonní manuál šitý na míru. Na konkrétních hovorech uslyšíte, co funguje a naopak čemu se vyhnout.

Nabídka workshopy

Aktuální nabídka workshopů Školícího centra Jana Laibla

Máte zájem o konzultaci? Zanechte kontakt a my se vám ozveme!

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.