fbpx

Dnes vás upozorním na můj rozhovor pro Jobs.cz

Jan Laibl: Skutečným šéfem obchodníka je jeho diář.

Mluvím v něm mimo jiné i o našem vnitřním vězení, do kterého se uzavíráme… a pak se nám do ničeho nechce, nic neděláme.

Rozhovor si můžete přečíst zde.

A druhé upozornění: na online kurz Obchodní myšlení, který jsem připravil pro vzdělávací portál Seduo.cz. Kurz je zdarma a projdete jím zhruba během jedné hodiny.

Pokud už si tu hodinu času na osvěžení obchodnických základů uděláte, napište mi do hodnocení kurzu, co z něj hned zítra přenesete do praxe.

Celý kurz je přístupný zde.

Honza

ps: se Seduo.cz chystáme další kurz – vedení obchodního týmu, dám vám o něm zase vědět 😉

Strategické vedení firem a školení obchodníků a obchodních týmů

“Hlavním důvodem, proč předávám své zkušenosti, je snaha o zlepšení pohledu na profesi obchodníka a zvýšení kultury prodeje obecně. Obchodník je jednou z nejtěžších profesí, ale zároveň jednou z nejlepších, které si můžete vybrat.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Další články

Získejte e-book Jak prodat i s vyšší cenou

Pokud nenabízíte ten nejlevnější produkt na trhu, tak právě pro Vás je připravený e-book, kde se dozvíte, jak si nastavit svou prodejní strategii.

Školící centrum jsme založili s vizí předávat letité zkušenosti dalším obchodníkům, protože sami víme, jak bývá naše profese často obtížná a plná zádrhelů. Zakládáme si vždy na férovém přístupu a učíme ho všechny stejně naladěné lidi. Při našich školeních vycházíme nejenom z reálné praxe, ale i z psychologie prodeje, kterou využíváme každý den u našich zákazníků.

Školící centrum Jana Laibla

Každý Prodává, s.r.o.
Chudenická 1059/30, Hostivař, 102 00 Praha 10

IČ: 28129156
Spisová značka:
C 184321 vedená u Městského soudu v Praze

©2021 - Všechna práva vyhrazena | Školící centrum Jana Laibla

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.