fbpx

Workshop Každý může ovládat umění prodeje vznikl právě pro ty z vás, kteří buď s obchodní profesí začínají, nebo pro zkušenější obchodníky, kteří jsou si vědomi toho, že se učíme celý život a je potřeba neustále na sobě pracovat. Udělali jsme výcuc toho nejdůležitějšího skrz celou obchodnickou profesí a během jednoho dne vás s tím vším seznámíme a společně uvedeme do praxe. Vzali jsme techniky a principy, které nám i společnostem, se kterými jsme spolupracovali, dlouhodobě pomáhají k lepším výsledkům a zakomponovali je do workshopu, kde si je i společně vyzkoušíme a napasujeme na váš obor.

Proč dorazit?

Všichni obchodníci i obchodnice nám dají za pravdu, že tato profese není jednoduchá a je stále na čem pracovat. Vyvíjí se jak trh, tak nákupní chování i samotní zákazníci. Objevují se nové překážky, které musíme dennodenně překonávat a být připraveni na nejrůznější námitky. S tím i dalšími obchodnickými záležitostmi vám chceme pomoci a zjednodušit vaši práci, kterou máme tak rádi. 

Co se naučíte?

 • Uzavírání strategických obchodů – Pomůžeme vám s dotahováním obchodů. Připravíte si cestu k uzavření tak, aby vše bylo naprosto přímočaré a vyhnuli jste se “rozmyslím se”.
 • Získávání správných zákazníků – Můžete si vzít 50 čísel a volat. Co ale najít osobu, kterou bude váš produkt zajímat? Připravit se a zkontaktovat ji různými cestami, personalizovaně a s mnohem větší úspěšností. 
 • Hledání potřeb – Naučíme vás, jak zákazníkům pokládat otázky, aby si uvědomili skrytou potřebu.
 • Řešení konfliktů a námitek – Ukážeme vám, jak vést prodejní rozhovor tak, aby k námitkám zákazníka vůbec nedošlo nebo jste je významně omezili. Navíc se dozvíte, jak s nimi pracovat, jak k nim přistupovat a jak je naplno využít jako jeden z kroků úspěšného uzavření obchodu.
 • Ovlivnění rozhodnutí – Říci, že jsme největší, tradiční a nejkvalitnější, dnes už k získání zájmu nestačí. Seznámíte se s metodami, kterými budete na zákazníky působit tak, aby viděli ve vašem produktu nebo službě skutečný užitek.
 • Sebekoučink – Odnesete si jednoduchý systém práce sama se sebou. Budou se vám jednodušeji dotahovat důležité aktivity. Budete se neustále zlepšovat. Nejde jen o nějaký “úkolníček”. Zaměříte se i na své obavy, strachy, sebedůvěru… Pouze samotný “To-Do list” zatím nikoho nespasil, a tak díky našim praktickým ukázkám můžete vše hned druhý den využít ve své praxi.
 • Z workshopu ihned do praxe – Díky praktickým ukázkám si vše na workshopu vyzkoušíte, dostanete od lektora i ostatních účastníků zpětnou vazbu a druhý den s tím můžete rovnou do praxe!

Pro koho je workshop určený?

Pro obchodníky,

kteří chtějí zvýšit úspěšnost prodeje.

Pro account managery,

kteří chtějí klienty udržet a přesto vytěžovat.

Pro vedoucí týmů,

kteří chtějí přinést obchodníkům nové pohledy.

Pro majitele firem,

kteří vědí, že i majitel firmy musí umět prodat.

Workshopem vás provede

Petr Bernadič

Petr pomáhá s obchodem jak drobným živnostníkům, tak středním firmám i korporátům. Baví ho hledat nové cesty, jak prodávat produkty, služby a spolupráce, vést a motivovat tým k výsledkům. S Petrem se můžete potkat i v terénu, ve kterém se pohybuje přes 15 let. Působí stále jako obchodník a vedoucí obchodního týmu v partnerské firmě. To mu zajišťuje neustálý přehled o trhu, a proto dokáže na školeních a konzultacích tak jednoduše řešit praktické situace. S obchodem pomáhal například v ČEZ, Benzina, ČSOB, Remington, Vodafone, Russell Hobbs a dalších firmách.

Každý může ovládat umění prodeje

termín 21.10.2021, 9-17 h, Praha

termín 25.11.2021, 9-17 h, Praha

kapacita kurzu má limit 10 účastníků
max. 3 lidé z 1 společnosti
Cena kurzu za osobu je 4.900 Kč bez DPH (5.929 Kč vč. DPH)

Reference

Video reference

Jak workshop probíhá?

 • Na startu se všichni seznámíme, abychom maximálně využili zpětné vazby na konkrétní byznysy a situace od všech obchodníků.
 • Společně projdeme témata akce a na základě individuálních požadavků ohneme obsah akce tak, aby to bylo pro účastníky co nejpraktičtější. Cílem akce není něco školit, ale pomoci účastníkům k jejich cílům. 
 • Workshop je intenzivní akce, ale víme, že je energii potřeba doplňovat, proto nejsme žádní maratonci a máme nastavené pravidelné pauzy.
 • A protože chceme být co nejvíce praktičtí a udělat akci o vás a vašem byznysu, vysvětlujeme si jednotlivé principy a metody na vašich příkladech
 • Součástí jsou i tréninky a tvorba konkrétních materiálů na dané situace, které jsou pro vás důležité.
 • Obědová pauza bývá delší a kromě jídla ji můžete využít i k networkingu, abyste si mohli vzájemně pomoci a zůstat v kontaktu i po akci nebo studovat materiály, které dostanete a připravit se na druhou část workshopu. 
 • I odpolední část probíhá interaktivní formou, kde si odnesete konkrétní metody a ještě více si jich zkusíme rovnou použít
 • Před ukončení akce dáme dohromady akční plán, abyste co nejvíce věcí uvedli do praxe a dostanete od nás certifikát a dárek (energeťák, brožuru, někomu i knížku).
 • Toto všechno vás čeká jak na online, tak offline workshopu. Jediným rozdílem je občerstvení. To domů nerozvážíme, ale zase ušetříte čas a náklady spojené s cestováním.

Každý může ovládat umění prodeje

termín 21.10.2021, 9-17 h, Praha

termín 25.11.2021, 9-17 h, Praha

kapacita kurzu má limit 10 účastníků
max. 3 lidé z 1 společnosti
Cena kurzu za osobu je 4.900 Kč bez DPH (5.929 Kč vč. DPH)

Časté dotazy

Ano. Pro každého máme připravený certifikát o absolvování online i offline workshopu.

Dobrou náladu a otázky, které byste rádi probrali.

Ano. Vše, co použijeme dostanete jako materiál domů – pracovní listy (online i offline), screeny z white boardu (online), foto flipchartu (offline), námitkovník (online i offline)

V takovém případě vám doporučujeme interní workshop pro tým nebo se rozdělte do více termínů.

Workshop poběží přes Zoom, proto si prosím stáhněte před workshopem tento program. Návod zde. Dále je potřeba mít účet na Googlu pro sdílení pracovních listů, a to je vše.

Pokud potřebujete individuální přístup, využijte možnosti konzultace, kde se zaměříme na to, co budete chtít probrat, nastavit a vylepšit, můžete využít i workshopy na míru, který přizpůsobíme vašim požadavkům a cílům, nebo dlouhodobou spolupráci , ve které zanalyzujeme vaši firmu a na základě výstupu vytvoříme strategii a plán na míru, který vám přinese požadované výsledky.

Nebo využijte individuální řešení

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.