fbpx

Workshop je určený všem, kdo chce řídit firmu strategicky a nevěnovat se pouze operativě, která brzdí rozvoj celé firmy. Delegování někdy bývá velmi těžké, protože kdo to udělá lépe než já? Ale pro správné řízení firmy je to důležité. Ukážeme vám, jak na to. Jak nastavit procesy ve firmě tak, abyste se mohli věnovat strategickým aktivitám a vaše firma mohla dosahovat vyšších výsledků a růst. Ukážeme vám, jak získat více zakázek, nahlédneme na váš produkt z jiného úhlu a zaměříme se na řízení obchodu. Díky těmto krokům navíc získáte i čas pro sebe a budete moci trávit čas i jinými aktivitami než jen řízením firmy.

Proč dorazit?

Řídit firmu není lehký úkol. Vyžaduje mnoho rozhodování, plánování, ale i delegování úkolů a předávání kompetencí. Firma je ekosystémem, kde jsou nastavené procesy a rozdělené role. Pokud jsou procesy nastavené správně a každý vykonává, co má, tak ekosystém vzkvétá. Pokud něco nefunguje, odráží se to v celkových výsledcích. Pokud chcete i vy mít skvělé výsledky, chcete růst a řídit úspěšnou a zdravou firmu, přijďte na workshop Jak řídit úspěšnou firmu.

Co se naučíte?

 • Jak získat více zakázek – Ukážeme vám, jakým způsobem fungovat z pozice majitele nebo ředitele při hledání strategických obchodních příležitostí a na co se zaměřit při práci s obchodním trychtýřem. Firma je hlavně o lidech, proto se podíváme i na to, jak motivovat a odměňovat zaměstnance efektivně, aby to vedlo k výsledkům.
 • Mít úspěšný produkt a zvyšovat jeho atraktivitu – K tomu je potřeba najít strategii, která povede k odlišení od konkurence, definovat hlavní přidanou hodnotu produktu a správně ji odkomunikovat zákazníkům nebo napříč firmou. To vše na workshopu zazní. 
 • Udržet nadhled a soustředit se na strategii – Společně nalezneme, které činnosti jsou pro vás strategické a které je lepší delegovat. Ukážeme vám, jak si najít čas na důležité věci a jak automatizovat operativní činnosti.
 • Vytvořit procesy, které zvýší efektivitu – Nastavení procesů a kompetencí je důležité pro fungování celé firmy. Lidé musejí mít jasnou představu o jejich povinnostech, očekávaných výstupech a kompetencích bez zbytečné byrokratické zátěže.

Pro koho je workshop určený?

Pro majitele firem,

kteří chtějí svou firmu adaptovat na současnou situaci.

Pro obchodníky,

kteří chtějí být správným leaderem.

Workshopem vás provede

Libor Zinkaizl

Libor se věnuje podnikání přes 25 let a jeho dlouholetá zkušenost mu ukázala, že řízení firmy je řemeslo. Na firmy nahlíží komplexně z pohledu obchodu, procesů a úrovně řízení lidí. Díky tomu dokáže doporučit a implementovat ta nejúčinnější řešení a firmy se opět rozbíhají a přináší výsledky. S Liborem se nejčastěji potkávají majitelé a ředitelé, kteří chtějí efektivně zvládat změny ve firmě, dotahovat projekty do konce a vést úspěšnou a zdravou firmu. Působil ve firmách Just, Tiktokuj, Allianz, ČEZ, Generali, PrintPartners a dalších.

Každá firma má prostor k růstu, najděte ten váš

termín 30.9.2021, 9-17 h, ONLINE

termín 19.8.2021, 9-17 h, ONLINE

kapacita kurzu má limit 10 účastníků
max. 3 lidé z 1 společnosti
Cena kurzu za osobu je 5.900 Kč bez DPH​ (7.139 Kč vč. DPH)

Reference

Video reference

Jak workshop probíhá?

 • Na úvod se všichni představíme a nadefinujeme očekávání od workshopu, tak abychom zacílili pozornost na témata, která vás tíží a našli k nim řešení.
 • Celý workshop je interaktivní a všichni účastníci jsou zapojení do diskuze.
 • Tím, že účastníci workshopu jsou z různě velkých firem s různou délku existence, dochází ke sdílení zkušeností a znalostí z průběhu budování firmy, co se osvědčilo a co nikoliv.
 • Workshop je rozdělen do čtyř částí, které na sebe navazují a jsou zaměřené na konkrétní nástroje, které si účastníci odnesou a mohou je aplikovat ve svých firmách nebo řídících pozicích.
 • V první části se díváme na fáze vývoje firmy a na zákonitosti, které pomáhají při přechodu vývoje firmy z jedné fáze do další.
 •  V druhé částí za zaměřujeme na kroky strategického řízení a jak jednotlivé části implementovat do práce majitele nebo manažera firmy.
 • Vzhledem k tomu, že se jedná o intenzivní diskusi, kde musíme načerpat i energii, je mezi druhou a třetí částí přestávka.
 • Ve třetí části se věnujeme dalšímu nástroji, a to jak rozpohybovat projekty, udržet na nich pozornost a dokončit je.
 • V poslední části se zaměřujeme na to, co dělá firmu excelentní, jak ji nastavit a posouvat její výkonnost z pohledu průchodu zakázky firmou.
 • Celý workshop je protkán best practice všech účastníků. Závěrem provedeme vyhodnocení z pohledu úvodního očekávání a každý z účastníků si nadefinuje tři konkrétní kroky, které implementuje do své firmy.

Každá firma má prostor k růstu, najděte ten váš

termín 30.9.2021, 9-17 h, ONLINE

termín 19.8.2021, 9-17 h, ONLINE

kapacita kurzu má limit 10 účastníků
max. 3 lidé z 1 společnosti
Cena kurzu za osobu je 5.900 Kč bez DPH​ (7.139 Kč vč. DPH)

Časté dotazy

Ano. Pro každého máme připravený certifikát o absolvování workshopu.

Otázky, které byste rádi probrali.

Workshop poběží přes Zoom, proto si prosím stáhněte před workshopem tento program. Návod zde. Další programy nejsou potřeba.

Pokud potřebujete individuální přístup, využijte možnosti konzultace, kde se zaměříme na to, co budete chtít probrat, nastavit a vylepšit, můžete využít i workshopy na míru, který přizpůsobíme vašim požadavkům a cílům, nebo dlouhodobou spolupráci , ve které zanalyzujeme vaši firmu a na základě výstupu vytvoříme strategii a plán na míru, který vám přinese požadované výsledky.

Nebo využijte individuální řešení

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.