fbpx

Honza má za sebou více jak 17letou zkušenost z obchodu, kdy jeho první kroky vedly k prodeji reklamy, kde zjistil, že trénovat na zákaznících je drahé. Od té doby na sobě pracuje a předává své dlouholeté know how a zkušenosti dalším obchodníkům. Kromě obchodu kráčí i na vlně podnikání a řízení svých 8 firem, kde jednou z nich je právě Každý prodává. Tu spoluzaložil s Petrem Bernadičem, se kterým sdílel stejné hodnoty a touhu zvýšit kulturu obchodu. Díky dlouholetým zkušenostem z podnikání můžete s Honzou navázat i na téma strategického managementu firmy a osobního rozvoje. Za svou kariéru pomohl s obchodem v Alza.cz, Equa bank, ČEZ, Sykora kuchyně, Zoot, O2 Czech republic a dalších firmách.

Proškolil 18.000+ obchodníků
Vybudoval 50+ obchodních týmů

Specializace:

  • Sebezdokonalování a sebekoučink 
  • Tvorba obchodních strategií 
  • Zvyšování aktivit a prodejů v obchodním týmu
  • Leadership
  • Navazování nových obchodních vztahů

Nejbližší workshopy a školení

Z každého může být TOP obchodník

Praha
PŘIPRAVUJEME
9-13:00 hod.
7.500 Kč (bez DPH)

 

Společně budeme diskutovat a trénovat konkrétní případy z praxe a vy tak získáte návod, který si vyzkoušíte před tím, než půjdete do terénu. Protože trénovat na zákaznících je drahé.

Reference na Honzu

Naposledy napsané články od Honzy

Kde jste mohli na Honzu narazit

Zadejte svůj e-mail a získejte e-book

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů od Školícího centra Jana Laibla, které se budou týkat obchodních tipů a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.