...
KONZULTACE ZDARMA

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Negativní lidé a situace? Jak je otočit do pozitiva s Šimonem Tejkalem
Díl 4

Negativní lidé a situace? Jak je otočit do pozitiva s Šimonem Tejkalem

V Energeťáku jsme vyzpovídali Šimona Tejkala. Věnuje se obchodu a vedení týmu a i když to nejsou jednoduché disciplíny, ze Šimona srší pozitivní energie.

V Energeťáku jsme vyzpovídali Šimona Tejkala. Věnuje se obchodu a vedení týmu a i když to nejsou jednoduché disciplíny, ze Šimona srší pozitivní energie.

„Nechce se mi! Nemám energii. Zase negativní zákazník.“ Pokud se vám někdy něco takového honí v hlavě, pak prostě musíte poznat Šimona. Je to obchodník, manažer, táta a IronMan s neustále skvělou náladou v jedné osobě. Inspirujte se a dobijte si energii.

V nejnovějším Energeťáku jsme měli tu radost vyzpovídat Šimona Tejkala. Věnuje se obchodu a vedení týmu a i když to nejsou jednoduché disciplíny, ze Šimona úplně srší pozitivní energie. 

„Sprinteři v obchodě neuspějí. Je potřeba si vybudovat vytrvalost.“ Z něčích úst mohou tato slova znít jen jako recyklace motivačních citátů. Ale když se bavíte s obchodníkem, který bude startovat v roce 2022 na mistrovství světa v IronManovi na Havaji, má to úplně jinou váhu. 

Jakou paralelu můžeme najít mezi obchodem a sportem? Jak přistupovat k rovnováze mezi osobním a pracovním životem, abychom byli šťastní v obojím? Dokážete si představit 3 hodiny trénovat, pak vyrazit na jednání a ještě mít energii na hraní si s malou dcerou? My už ano.

Šimonův přístup je inspirativní a právě proto jsme rádi, že jsme stihli natočit společně rozhovor před vypuknutím pandemie. Kdy jindy než dnes je potřeba se soustředit na pozitivní přístup, trénovat vytrvalost a překonávat sama sebe. 

Jestli i vaše zkušenost potvrzuje, že cestu k úspěchu dláždí vytrvalost a úsměv na tváři, tento Energeťák bude přesně pro vás!

PS: Budeme rádi za vaše postřehy a zpětnou vazbu. Pokud by vás napadlo, komu dalšímu by se rozhovor líbil a mohl by mu přinést inspiraci, pošlete mu ho.

PPS: Chcete vědět o dalším Energeťáku? Přihlaste se k odběru novinek na webu nebo si nás přidejte na Facebooku a YouTube.

Přejeme vám úspěšné obchody

Petr Bernadič a Honza Laibl

Host Energeťáku

simon-tejkal

Šimon Tejkal

Šimon je manažer, který vede obchodní tým a sám se stále na poli obchodníků aktivně pohybuje.

Sdílejte Energeťák s přáteli

Líbí se vám Energeťák? Sledujte ho na vašich oblíbených platformách

Pokud máte rádi podcasty, tak naše rozhovory najdete na Spotify, Apple Podcast nebo na SoundCloud pod jménem Každý Prodává. Pokud preferujete videa, tak je najdete na našem YouTube kanále Každý Prodává. Stačí kliknout na tlačítko odebírat a už vám žadný nový díl neunikne.

Autoři dílu

CEO | Specialista na zvyšování ziskovosti, vedení týmů a obchod

Specialista na strategické řízení firem, obchodní strategie a zvyšování prodejů

Další díly Energeťáku

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Ještě než odejdete...

Připojte se k dalším 6752 majitelům firem, manažerům a obchodníkům, kteří odebírají naše novinky a tipy pro obchod a podnikání a získejte ebook cena versus hodnota.