...
KONZULTACE ZDARMA

Máte dotaz? Chcete poradit?

Jsme online

Po–Pá: 8.00–18.00
Jak se stal Patrik Keyř úspěšným obchodníkem i bez onlinu!
Díl 2

Jak se stal Patrik Keyř úspěšným obchodníkem i bez onlinu!

V dalším Energeťáku jsme vyzpovídali Patrika Keyře, který se nespoléhá na osud, ale jde si úspěch vybojovat. Ještě neodmaturoval a už řídí firmu.

V dalším Energeťáku jsme vyzpovídali Patrika Keyře, který se nespoléhá na osud, ale jde si úspěch vybojovat. Ještě neodmaturoval a už řídí firmu.

Když máme před sebou člověka-obchodníka, který se nespoléhá, že se mu úspěch „stane“. Dokáže vzít osud do vlastních rukou, vyhrne si rukávy a ten úspěch si vybojuje, je to pro nás velkou inspirací a motivací.

V nejnovějším Energeťáku jsme měli příležitost vyzpovídat Patrika Keyře, který právě takovým člověkem-obchodníkem je. Přestože ještě ani neodmaturoval, jeho přístup a způsob myšlení o obchodě a podnikání je obdivuhodný.

Patrik je zakladatelem a CEO firmy Sepatos. Zákazníkům dodává prémiovou péči o obuv – mytí, čištění, péče, opravy… navíc vaši obuv vyzvedne a zase přiveze zpět přímo k vám do kanceláře nebo domů. (Přiznáváme se, že jsme v Každý Prodává a v dalších našich firmách Patrika a Sepatos nejednou využili a jsme nadšení). Smyslem firmy Sepatos ale není, jak by se na první pohled mohlo zdát, „jen“ silně nadstandardní péče o obuv. Její hlavní DNA spočívá v pomoci lidem, konkrétně v šetření času. Každý malý krok se totiž počítá a není nutné ihned spasit svět. 

Impulzem pro Patrika byla jeho vlastní zkušenost. Jednou ho při čistění bot napadlo, že ho vlastně takto trávit čas nebaví. Následovala myšlenka: pokud to trápí mě, určitě se najdou i další, kteří mají stejný problém.

A nyní přichází ta zásadní část celého Patrikova příběhu.

Přestože je Patrik výrazně mladá generace, nevydal se cestou psaní statusů na sociálních sítích a „čekání“ na zákazníky.

Patrik vzal osud do vlastních rukou. Ve svém telefonu měl čísla na 400 známých. Všem, jednomu po druhém, zavolal. Jak to dopadlo se dozvíte v rozhovoru.

Dnes Patrik vede vlastní firmu, najímá zaměstnance a hledá nové spolupracovníky. Připomeneme, že Patrik ještě ani neodmaturoval!

Patrikův příběh je inspirativní. Jsme rádi, že jsme pro tento Energeťák získali právě jeho.

Pokud i vaše zkušenost potvrzuje, že cestu k úspěchu dláždí proaktivní jednání, tento Energeťák bude přesně pro vás!

PS: Budeme rádi za vaše postřehy a zpětnou vazbu. Pokud by vás napadlo, komu dalšímu by se rozhovor líbil a mohl by mu přinést inspiraci, pošlete mu ho.

PPS: Chcete vědět o dalším Energeťáku? Přihlaste se k odběru novinek na webu nebo si nás přidejte na Facebooku a YouTube.

Přejeme vám úspěšné obchody

Petr Bernadič a Honza Laibl

Host Energeťáku

Patrik-keyr

Patrik Keyř

Patrik je zakladatelem a CEO firmy Sepatos, která zákazníkům dodává prémiovou péči o obuv.

Sdílejte Energeťák s přáteli

Líbí se vám Energeťák? Sledujte ho na vašich oblíbených platformách

Pokud máte rádi podcasty, tak naše rozhovory najdete na Spotify, Apple Podcast nebo na SoundCloud pod jménem Každý Prodává. Pokud preferujete videa, tak je najdete na našem YouTube kanále Každý Prodává. Stačí kliknout na tlačítko odebírat a už vám žadný nový díl neunikne.

Autoři dílu

CEO | Specialista na zvyšování ziskovosti, vedení týmů a obchod

Specialista na strategické řízení firem, obchodní strategie a zvyšování prodejů

Další díly Energeťáku

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Ještě než odejdete...

Připojte se k dalším 6752 majitelům firem, manažerům a obchodníkům, kteří odebírají naše novinky a tipy pro obchod a podnikání a získejte ebook cena versus hodnota.