...
KONZULTACE ZDARMA

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Geniální prezentátor neexistuje. Jen ten, který se geniálně připravil, říká Lukáš Hrdlička
Díl 3

Geniální prezentátor neexistuje. Jen ten, který se geniálně připravil, říká Lukáš Hrdlička

Všichni lidé, jejichž prezentace vás pohltily, mají za sebou nespočet hodin příprav. Dny a týdny trénování a boj se strachy. Jak to zvládnout efektivněji?

Všichni lidé, jejichž prezentace vás pohltily, mají za sebou nespočet hodin příprav. Dny a týdny trénování a boj se strachy. Jak to zvládnout efektivněji?

Už jen představa vystupování před lidmi způsobí mnoha lidem větší stres než návštěva zubaře nebo podání daňového přiznání. Jak tedy na skvělé prezentace?

Nejen v obchodě je důležitá prezentace. Ať už představujeme produkt nebo službu klientům. Vypichujeme důvody pro svou spolupráci se zaměstnavatelem na pohovoru. Snažíme prosadit náš nápad mezi kolegy na poradě nebo oslnit při konferenci na pódiu.

Všechny tyto aktivity mají jedno společné. Geniální prezentátor neexistuje. Všichni lidé, jejichž prezentace vás pohltily, mají za sebou nespočet hodin příprav. Dny a týdny trénování. Neustálý boj se svými vlastními strachy a obavami. Jak to zvládnout efektivněji?

V nejnovějším díle Energeťáku jsme si povídali s Lukášem Hrdličkou o cestě za úspěšnou prezentací.

Lukáš Hrdlička je koučem prezentací, kde pomáhá dělat z lidí skvělé řečníky. Současně je majitelem platformy Flipslides pro tvorbu a úpravu prezentací. A navíc ho najdete jako řečníka na TEDu.

Lukášova cesta je dlážděna praktickými zkušenostmi a věříme, že vás inspiruje stejně jako nás.

Jak se tedy stát skvělým řečníkem a mít geniální prezentace? Podívejte se na video nebo si rozhovor poslechněte jako podcast – Spotify a Apple Podcast.

PS: Budeme rádi za vaše postřehy a zpětnou vazbu. Pokud by vás napadlo, komu dalšímu by se rozhovor líbil a mohl by mu přinést inspiraci, pošlete mu ho.

PPS: Chcete vědět o dalším Energeťáku? Přihlaste se k odběru novinek na webu nebo si nás přidejte na Facebooku a YouTube.

Přejeme vám úspěšné obchody

Petr Bernadič a Honza Laibl

Host Energeťáku

lukas-hrdlicka-

Lukáš Hrdlička

Pitch kouč a trenér prezentační dovedností, který řečníkem TEDx.

Sdílejte Energeťák s přáteli

Líbí se vám Energeťák? Sledujte ho na vašich oblíbených platformách

Pokud máte rádi podcasty, tak naše rozhovory najdete na Spotify, Apple Podcast nebo na SoundCloud pod jménem Každý Prodává. Pokud preferujete videa, tak je najdete na našem YouTube kanále Každý Prodává. Stačí kliknout na tlačítko odebírat a už vám žadný nový díl neunikne.

Autoři dílu

CEO | Specialista na zvyšování ziskovosti, vedení týmů a obchod

Specialista na strategické řízení firem, obchodní strategie a zvyšování prodejů

Další díly Energeťáku

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Ještě než odejdete...

Připojte se k dalším 6752 majitelům firem, manažerům a obchodníkům, kteří odebírají naše novinky a tipy pro obchod a podnikání a získejte ebook cena versus hodnota.