...
KONZULTACE ZDARMA

Máte dotaz? Chcete poradit?

Jsme online

Po–Pá: 8.00–18.00
Delivery manažer/manažerka – Jsi to Ty?

Delivery manažer/manažerka – Jsi to Ty?

Hledáme delivery manažera. Jsi systematicky založený/á, proaktivní a máš zkušenosti s vedením projektů do výsledku? Vynikáš organizačními schopnostmi, máš silnou schopnost komunikovat s klienty a spolupracovat s velkým týmem specialistů? Jsi především problem solver? Více informací v článku.
Hledáme delivery manažera. Jsi systematicky založený/á, proaktivní a máš zkušenosti s vedením projektů do výsledku? Vynikáš organizačními schopnostmi, máš silnou schopnost komunikovat s klienty a spolupracovat s velkým týmem specialistů? Jsi především problem solver? Více informací v článku.

Když Honza Laibl s Petrem Bernadičem ve dvou pomáhali firmám k výsledkům, tak nás asi ani ve snu nenapadlo, že Každý Prodává může narůst do takových rozměrů a spolupracovat s desítkami specialistů, kteří jsou špičkami ve svých oborech. Teď už je to naše nová realita, za kterou jsme moc vděční. 

Díky tomu, že rosteme a to nejen o počet specialistů, ale rozšiřuje se i naše klientská databáze, chceme posunout úroveň služeb ještě na vyšší level. Proto hledáme nového člena týmu, který má rád výzvy a chce být obklopen lidmi, kteří ho mohou posunout.

KDO TEDY JSME?

Každý Prodává je partnerem pro plnění byznysových cílů středních a větších firem. Jsme tým specialistů, který se neustále rozrůstá o nová jména a oblasti zaměření. Každý náš specialista má dlouholeté zkušenosti a stále se pohybuje v terénu, proto přináší nové a hlavně aktuální přístupy a pomáhá k vyšším byznysovým výsledkům.

Video k pozici od našeho CEO Petra:

Co budeš dělat? 

Jsme systematicky založení a proto věříme, že omáčka není potřeba a naopak uvítáš bodově sepsané aktivity, které budeš mít na starost.

 • Implementovat a časem i tvořit businessové strategie, doručovat KPI jednotlivých projektů a překonávat očekávání zákazníků.
 • Řídit projekty ve spolupráci se CEO a postupně přebírat vedení delivery týmu
 • Do budoucna počítáme s expanzí na další trhy, na kterém se budeš podílet.
 • Mít kontrolu nad příjmy a náklady v rámci delivery.
 • Spolupracovat s týmem specialistů a podporovat je při dosahování KPI u klientů.
 • Proaktivně komunikovat s klienty a vyjednávat (např. vysvětlování přínosů aktivit, hledání obchodních příležitostí, dodržování termínů atd.)
 • Inovovat a systematizovat procesy pro efektivní odbavování zakázek.

Proč s námi? 

 • Hledáme parťáka, s kterým se rádi podělíme o úspěch. 
 • Bude se pohybovat v prostředí firmy, která roste, neustále inovuje a posouvá hranice se silným parťákem v zádech, holdingem Channel Partners, který nám poskytuje silnou podporu.
 • Čeká tě velká míra svobody a samostatnosti, tvé slovo bude mít velkou váhu v naší firmě.
 • Budeš součástí profesionálního týmu, který se navzájem inspiruje v oblasti obchodu a podnikání a kde lidé dělají svou práci rádi.
 • Postupně tě budou čekat dva velké projekty, na kterých se budeš podílet a velkou měrou do nich zasáhneš. Čeká nás expanze do zahraničí a inovace a automatizace procesů v rámci interního řízení.
 • Tvá práce bude zajímavá a různorodá díky našemu rozmanitému portfoliu klientů a specialistů.
 •  Můžeš se těšit na podporu při osobním rozvoji a nadšení pro vzdělávání.

Jak si Tě představujeme?

 • Máš zkušenosti jako projektový manažer, key account manažer, vedoucí obchodních týmu, pohyboval/a ses v oblasti business developmentu či třeba jako manažer marketingového oddělení. Případně jsi pracoval/a na pozici, ve které jsi implementoval/a nové řešení do firem. 
 • Očekáváme, že budeš mít strategicky byznysové myšlení, které uplatníš při tvorbě byznysových strategií.
 • Jsi otevřený/á inovacím, přicházíš s nimi a rád/a k práci používáš užitečné softwary (Freelo, Discord, Miro).
 • Vynikáš organizačními schopnostmi, máš silnou schopnost komunikovat a spolupracovat s týmem, zkušenosti s projektovým řízením a schopnost vést projekty v souladu s předem stanovenými cíli a požadavky, máš vysoký level sebeřízení a plánování.
 • Nepřicházíš s problémy, ale řešením a umíš případné problémy efektivně vyřešit. 
 • U nás vládne otevřená komunikace a proaktivní přístup a takového člověka k sobě hledáme.
 • Jsi kreativní a máš zájem o osobní rozvoj a vzdělávání. Ideální je, pokud jsi někdy absolvoval/a školení na téma obchod, projektový management, vyjednávání, vedení týmů.
 • Máš zkušenosti s vedením týmů a zpětných vazeb. V rámci své profesní kariéry máš zkušenost s jednáním na úrovni majitelů firem.
 • Tvoje angličtina je na komunikativní úrovni.

Jak se k nám můžeš připojit? Pro začátek nám prosím natoč svůj videomedailonek, kde se představíš a řekneš, proč bys chtěl/a k nám do týmu. Video pak pošli na akce@kazdyprodava.cz

Těšíme se až se poznáme.

Sdílejte článek s přáteli

Autor článku

CEO | Specialista na zvyšování ziskovosti, vedení týmů a obchod

Máte dotaz? Chcete s něčím poradit?

Jsme tu pro vás. Můžete nám zavolat nebo napsat e-mail a určitě to společně vyřešíme.

Články, které by vás mohly zajímat

Nic není jako dřív… Není žádným tajemstvím, že se firmy dříve spoléhaly spíše na kvantitu než kvalitu. Čím více obchodníků, ...
Jak tedy nastavit náborový proces tak, aby efektivně fungoval, i když se zvýší počet kandidátů? Jak využívat nových technologií při ...
Nábor nových lidí je jeden z nejdražších procesů každé firmy. Jak tedy sehnat takové lidi do firmy, aby se celý ...

Každý může růst a s ním i jeho výsledky. Vyberte si, jak toho dosáhnete

Funkční tipy a návody od specialistů z oboru napasované přímo na váš konkrétní byznys. Proto je můžete aplikovat okamžitě.

Společně si definujeme cíle a strategii, která nám ukáže směr. Pomocí dílčích kroků je budeme plnit a v průběhu času vyhodnocovat.

Řešíme vaše konkrétní téma, na kterém se předem domluvíme a maximálně se na něj připravíme.

Online akce, které řeší aktuální témata se zajímavými hosty. Podívejte se i na předešlé.

Know how, které můžete čerpat postupně a kdykoliv se k němu vracet.

Tipy a návody pro obchod, vedení lidí a byznys.

Know how, které můžete čerpat postupně a kdykoliv se k němu vracet.

Tipy a návody pro obchod, vedení lidí a byznys.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Ještě než odejdete...

Připojte se k dalším 6752 majitelům firem, manažerům a obchodníkům, kteří odebírají naše novinky a tipy pro obchod a podnikání a získejte ebook cena versus hodnota.